•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 713
   کد: 133133
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
   یک خواننده پاپ:

   شهرداری مشهد در چند سال اخیر فوق‌العاده کار کرده است

   به نظر من شهرداری مشهد در چند سال اخیر در این شهر فوق‌العاده کار کرده و من به مردم مشهد برای داشتن چنین مدیرانی تبریک میگویم.
   شهرداری مشهد در چند سال اخیر فوق‌العاده کار کرده است

   خواننده پاپ کشور با بیان اینکه مشهد در چند سال اخیر پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته گفت: مشهد به شایستگی در سال 2017 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی شده که این مهم سبب معرفی هرچه بیشتر این شهر در جهان اسلام می‌شود.
   پویا بیاتی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: یکی از افتخارت من این است که هر سال به مشهد می‌کنم و به نظر من بعد از بعد زیارت مشهد شهری جذاب با جاذبه‌های گردشگری و تاریخی است.
   وی بیان کرد: به نظر من شهرداری مشهد در چند سال اخیر در این شهر فوق‌العاده کار کرده و من به مردم مشهد برای داشتن چنین مدیرانی تبریک میگویم.
   این خواننده پاپ کشور افزود: مشهد در حوزه عمرانی و توسعه زیرساخت‌ها نیز توسعه بسیار خوبی یافته و هر ساله مشهد آمادگی بیشتری برای پذیرش زائران داخلی و خارجی دارد.
   بیاتی با بیان اینکه مشهد شایسته این زیبایی‌ها بوده و مردم بسیار ارزشمندی نیز دارد، گفت: مشهد به شایستگی در سال 2017 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی شده که این مهم سبب معرفی هرچه بیشتر این شهر در جهان اسلام می‌شود.
   سید زهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 713
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 2
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .