•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 571
   کد: 133135
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
   شهردار مشهد:

   هزینه‌های عمرانی مدیریت شهری ۴ برابر دولت بوده است

   در این دوره شهرداری مشهد پروژه‌های متعددی اجرایی شد که ازجمله آن‌ها می‌توان به تکمیل خط٢ قطارشهری، آغاز عملیات اجرایی خط٣، نوسازی ناوگان تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی و توسعه فضای سبز اشاره کرد.
   هزینه‌های عمرانی مدیریت شهری ۴ برابر دولت بوده است

   شهردار مشهد گفت: هزینه‌های عمرانی مدیریت شهری در دوره فعلی حدود ۴ تا ۵ برابر سبد هزینه‌ای دولت در بخش عمرانی بوده که نشان از تلاش بی‌وقفه خادمان شهر برای ارائه خدمت به مردم دارد.
   سیدصولت مرتضوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، به عملکرد مدیریت شهری در دوره چهارم شورای اسلامی شهر اشاره کرد و گفت: دورانی که ما توفیق خدمتگزاری به مردم داشتیم، به‌مثابه برگ زرینی در تاریخ مدیریت شهری است.
   وی افزود: در این دوره مدیریت شهری، شهرداری مشهد یک ابرسازمان به‌روز، فعال و پاسخ‌گو بوده که در چهارچوب وظایف قانونی خود، به تمام رسالت‌های خود عمل کرده است.
   مرتضوی تصریح کرد: در سال‌های اخیر به‌ دلیل حاکم‌شدن شرایط رکورد در کشور و سیاست‌های انقباضی دولت، مقوله سرمایه‌گذاری در بخش مسکن و ساختمان با کندی مواجه شد، اما مدیریت شهری در حوزه‌های مختلف گام‌های جدی برداشته است.
   وی با تاکید بر اینکه عملکرد مدیریت شهری در دوره فعلی قابل‌ بررسی و ارزیابی است، خاطرنشان کرد: در این دوره شهرداری مشهد پروژه‌های متعددی اجرایی شد که ازجمله آن‌ها می‌توان به تکمیل خط٢ قطارشهری، آغاز عملیات اجرایی خط٣، نوسازی ناوگان تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی و توسعه فضای سبز اشاره کرد.
   شهردار مشهد گفت: هزینه‌های عمرانی مدیریت شهری در دوره فعلی حدود ۴ تا ۵ برابر سبد هزینه‌ای دولت در بخش عمرانی بوده است که نشان از تلاش بی‌وقفه خادمان شهر برای ارائه خدمت به مردم دارد.
   وی اظهار کرد: خوشبختانه در حوزه مدیریت پسماند با اجرای پروژه‌های مختلف شرایط به‌گونه‌ای شده است که حتی ذره‌ای از پسماند شهر مشهد دورریز ندارد و تمامی زباله‌های جمع‌آوری‌شده در کارخانه بازیافت به‌صورت بهداشتی و تخصصی تبدیل به احسن می‌شود.
   مرتضوی با بیان اینکه در حوزه نوسازی ناوگان تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی اقدام جهادی انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: در این دوره مدیریت شهری 5000 دستگاه تاکسی فرسوده نوسازی و تعداد زیادی اتوبوس جدید نیز با استانداردهای روز به ناوگان تاکسی‌رانی شهر افزوده شد.
    

   تعداد بازدید: 571
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .