•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 345
   کد: 133209
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۹

   لایروبی کانال‌های حاشیه بولوار حر در منطقه 6 مشهد

   در همین راستا کانال‌های حاشیه بولوار حر که متاسفانه حجم زیادی از زباله در آن انباشته شده بود توسط واحد خدمات شهری ناحیه دو منطقه لایروبی شد.
   لایروبی کانال‌های حاشیه بولوار حر در منطقه 6 مشهد

   شهردار منطقه 6 مشهد از لایروبی کانال‌های حاشیه بلوار حر در منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، قاسم زوکی‌نژاد با اعلام این خبر گفت: تجمع آلودگی و زباله در مسیر کانال‌های جمع‌آوری و هدایت آبهای سطحی علاوه بر ایجاد بوی بد و تهدید بهداشت عمومی موجب مسدود شدن مسیر آب‌های سطحی می‌شود و مشکلات زیادی برای شهروندان به وجود می‌آورد.
   شهردار منطقه 6 مشهد ادامه داد: در همین راستا کانال‌های حاشیه بولوار حر که متاسفانه حجم زیادی از زباله در آن انباشته شده بود توسط واحد خدمات شهری ناحیه دو منطقه لایروبی شد.
   زوکی‌نژاد با اشاره به خارج کردن مقدار زیادی زباله از این کانال‌ها خاطرنشان کرد: متاسفانه بی‌توجهی برخی از شهروندان و عدم رعایت مسائل بهداشتی از جمله رهاسازی زباله‌ها در مسیر کانال‌های آب‌های سطحی سبب مسدود شدن این کانال‌ها می‌شود و از شهروندان درخواست می‌شود، به هیچ عنوان زباله‌های خود را در مسیر کانال‌ها رها نکنند، چرا که تبعات این امر پیش از هر چیز سلامت خود شهروندان را با مخاطره رو به رو می‌کند.
    

   تعداد بازدید: 345
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .