•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 351
   کد: 133238
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد:

   لزوم نگاه ویژه به خبرنگاران/ همکاری بسیار مناسب خبرنگاران با شرکت بهره‌برداری قطار شهری

   امروز جامعه ما از اطلاعات و اخبار خبرنگاران استفاده می‌کند اما متاسفانه آن‌گونه که باید از زحمات این بزرگواران قدردانی نمی‌شود و نیازمند نگاه ویژه‌ای هستند.
   لزوم نگاه ویژه به خبرنگاران/ همکاری بسیار مناسب خبرنگاران با شرکت بهره‌برداری قطار شهری

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد با بیان اینکه باید به خبرنگاران نگاه ویژه‌ای شود، گفت: در حوزه شرکت بهره‌برداری قطارشهری خبرنگاران به ویژه خبرنگاران پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد همکاری بسیار مناسبی داشتند و جای تقدیر دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، قاسم طاهری با حضور در پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: ما وظیفه داشتیم به عنوان روز خبرنگار در اداره رسانه حضور یافته و از زحمت شما خبرنگاران پر تلاش تقدیر کنیم.
   وی افزود: امروز جامعه ما از اطلاعات و اخبار خبرنگاران استفاده می‌کند اما متاسفانه آن‌گونه که باید از زحمات این بزرگواران قدردانی نمی‌شود و نیازمند نگاه ویژه‌ای هستند.
   طاهری بیان کرد: در حوزه شرکت بهره‌برداری قطارشهری خبرنگاران به ویژه خبرنگاران پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد همکاری بسیار مناسبی داشتند و جای تقدیر دارد.
   سید زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 351
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .