•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 271
   کد: 133243
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد:

   اقدامات خبرنگاران پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری سبب امید برای شهروندان می‌شود

   اقدامات شما خبرنگاران پایگاه اطلاع‌رسانی برای شهروندان امید ایجاد میکند و من برای این مهم از شما قدردانی و خدا قوت میگویم و عملکرد شما بسیار تاثیر گذار بوده و آرزوی توفیق برای شما دوستان دارم.
   اقدامات خبرنگاران پایگاه اطلاع‌رسانی سبب امید برای شهروندان می‌شود

   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: اقدامات شما خبرنگاران پایگاه اطلاع‌رسانی برای شهروندان امید ایجاد می‌کند و من برای این مهم از شما قدردانی و خدا قوت میگویم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید علی حسینی به مناسبت روز خبرنگار با حضور در اداره رسانه شهرداری مشهد اظهار کرد: روز خبرنگار سالروز شهادت شهید صارمی است و شهیدان حوزه خبر نیز شهادت مظلومانه‌ای نیز دارند.
   وی بیان کرد: خبرنگاری و اطلاع‌رسانی بسیار ارزشمند است و هر کالایی بعد از مدتی ارزش آن کم می‌شود اما ارزش کار شما هرچه می‌گذرد با ارزش‌تر و گران‌بهاتر می‌شود.
   حسینی تصریح کرد: اقدامات شما خبرنگاران پایگاه اطلاع‌رسانی برای شهروندان امید ایجاد میکند و من برای این مهم از شما قدردانی و خدا قوت میگویم و عملکرد شما بسیار تاثیر گذار بوده و آرزوی توفیق برای شما دوستان دارم.
   سید زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 271
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .