•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 779
   کد: 133254
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد:

   ایستگاه شریعتی تا پنجم شهریورماه قابل بهره‌برداری است

   طبق قانون ایستگاه نباید 14 روز زیر بار رود تا بتن خود را بگیرد، به همین دلیل ممکن است این کار به دوره فعلی شورا نرسد. اما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا این مهم محقق شود.
   ایستگاه شریعتی تا پنجم شهریورماه قابل بهره‌برداری است

   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد گفت: ایستگاه شریعتی تا پنجم شهریورماه قابل بهره‌برداری است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌ر سانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز با بیان این مطلب در جریان دیدار با خبرنگاران اداره رسانه شهرداری به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: اگر تامین اعتبار لازم تامین شود، ایستگاه شریعتی تا پنجم شهریور ماه قابل بهره‌برداری خواهد بود. در واقع اگر 12 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز از سوی بانک شهر تامین شود، لینک ارتباطی خط یک و 2 تا پنجم شهریورماه امسال متصل خواهد شد.
   وی با اشاره به اینکه قرار بود بتن‌ریزی در ایستگاه شریعتی هفته آینده اجرایی شود، افزود: طبق قانون ایستگاه نباید 14 روز زیر بار رود تا بتن خود را بگیرد، به همین دلیل ممکن است این کار به دوره فعلی شورا نرسد. اما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا این مهم محقق شود.
   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد با تاکید بر اینکه هم اکنون بهره‌برداری در فشار است، بیان کرد: بلیت قطار شهری 275 تومان است. چرا که هنوز خط یک به خط 2 در ایستگاه شریعتی متصل نشده و لینک ارتباطی ندارد و تنها روزانه 2هزار نفر را جابه‌جا می‌کند. اما با اتصال این 2 خط به هم، قطعا با افزایش مسافرگیری مواجه خواهیم شد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 779
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .