•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 238
   کد: 133283
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
   قائم مقام سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد خبر داد:

   ثبت نام 15 هزار نفر در دومین دوره باشگاه اجتماعی همسران مشهدی

   در فراخوان اولیه طرح باهم،‌ 15 هزار زوج جوان ثبت‌نام کردند که از این تعداد 11 هزار زوج در بسته‌های آموزشی عمومی و 4000 زوج نیز در بسته تکمیلی شرکت داده شدند.
   ثبت نام 15 هزار نفر در دومین دوره باشگاه اجتماعی همسران مشهدی

   قائم مقام سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد گفت: در فراخوان اولیه طرح باهم،‌ 15 هزار زوج جوان ثبت‌نام کردند که از این تعداد 11 هزار زوج در بسته‌های آموزشی عمومی و 4 هزار زوج نیز در بسته تکمیلی شرکت داده شدند.
   به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جعفر رییسیان‌زاده شامگاه جمعه در مراسم اختتامیه باشگاه اجتماعی همسران مشهدی که با حضور 510 زوج جوان و خانواده‌های آنان برگزار شد، اظهار کرد: باشگاه اجتماعی همسران مشهدی در جهت تحکیم روابط خانواده و زوج‌های جوان و تسهیل امر ازدواج تشکیل شده است.
   وی افزود: طراحی برنامه،‌ تشکیل اتاق فکر،‌ رصد برنامه‌های مرتبط با موضوع و تهیه بسته‌های آموزشی ویژه زوج‌های جوان مشهدی از جمله اقدامات انجام گرفته در جهت تشکیل باشگاه اجتماعی همسران مشهدی بوده است.
   رییسیان‌زاده تصریح کرد: در فراخوان اولیه طرح باهم،‌ 15 هزار زوج جوان ثبت‌نام کردند که از این تعداد 11 هزار زوج در بسته‌های آموزشی عمومی و 4000 زوج نیز در بسته تکمیلی شرکت داده شدند.
   قائم مقام سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد با بیان اینکه ثبت‌نام طرح «با هم» از آبان ماه سال گذشته آغاز شد، افزود: در مدت 6 ماه برگزاری دوره‌های آموزشی، اردوهای تفریحی و مهارتی نیز برای زوج‌های جوان شرکت کننده در باشگاه اجتماعی همسران مشهدی اجرا شد.
   وی ادامه داد: در دوره‌های آموزشی باشگاه اجتماعی همسران مشهدی، مهارت‌های لازم به زوج‌های جوان و خانواده‌های آنان آموزش داده شد.
   قائم مقام سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد ابراز کرد: براساس جداول امتیازی که از زوج‌های جوان حاضر در این دوره‌های آموزشی تهیه شده، تسهیلات لازم برای آغاز زندگی مشترک به آنان اعطا می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 238
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .