•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 415
   کد: 133996
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
   مدیر نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرداری مشهد:

   اتمام پروژه پارک جنگلی وکیل‌آباد وابسته به اعتبار شهرداری است

   باغ وکیل‌آباد با دارا بودن ره باغ شب، پارکینگ‌هایی به ظرفیت یک هزار خودرو، شبکه 20 کیلو ولت برق و معابر زیبا و دلنشین، محیطی امن و مناسب برای استفاده و حضور خانواده‌های مشهدی و زائران این شهر به حساب می‌آید.
   اتمام پروژه پارک جنگلی وکیل‌آباد وابسته به اعتبار شهرداری است

   مدیر نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرداری مشهد پروژه باغ وکیل‌آباد را یکی از ویژه‌ترین طرح‌های مدیریت شهری دانست و گفت: برای آینده این پروژه کماکان کارهای بیشتری می‌توان تعریف کرد اما اتمام این طرح به میزان اختصاص بودجه شهرداری مشهد بستگی دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید محمود ریحانی در جریان بهره‌برداری از فاز توسعه‌ای باغ وکیل‌آباد و همچنین بازدید شهردار از مجموعه‌های خدماتی احداث شده در این مجموعه اظهار داشت: در همین راستا در صورت اختصاص بودجه‌های کافی به این بخش، تا دو سال آینده شاهد تکمیل اقدامات عمرانی و جانبی در باغ وکیل‌آباد خواهیم بود.
   وی با بیان اینکه برای نگهداری این پروژه باید هزینه‌های بیشتری را شهرداری متقبل شود، اضافه کرد: به جز اعتباری که در طول چهار سال اخیر به این بوستان اختصاص پیدا کرده است، رقمی بالغ بر 30 میلیارد تومان نیز در ادوار گذشته در این باغ از سوی مدیریت شهری هزینه شده است.
   مدیر نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرداری مشهد اضافه کرد: باغ وکیل‌آباد با دارا بودن ره باغ شب، پارکینگ‌هایی به ظرفیت یک هزار خودرو، شبکه 20 کیلو ولت برق و معابر زیبا و دلنشین، محیطی امن و مناسب برای استفاده و حضور خانواده‌های مشهدی و زائران این شهر به حساب می‌آید.
   وی خاطرنشان کرد: همچنین نزدیک بودن به خط یک قطارشهری مشهد از دیگر مزایایی است که بوستان وکیل‌آباد داراست و از این حیث جایگاه ویژه بین نقاط تفرجگاهی شهر مشهد دارد.
    

   تعداد بازدید: 415
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .