•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 606
   کد: 134256
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد عنوان کرد:

   شهرداری مشهد سازمان پیشروی آموزش‌های مجازی ضمن خدمت در کشور

   منطبق با این آیین‌نامه، تولید محتوای آموزش‌های مجازی با کیفیت بسیار بالای صوتی و تصویری، با سناریوی آموزشی مشخص و با بهره‌مندی از برجسته‌ترین اساتید سراسر کشور، به انجام می‌رساند.
   شهرداری مشهد سازمان پیشروی آموزش‌های مجازی ضمن خدمت در کشور

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد از پیشرو بودن مجموعه مدیریت شهری این شهر در برگزاری آموزش‌های مجازی ضمن خدمت در کشور خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، موسی شربتدار گفت: شهرداری مشهد با دارا بودن 8300 نفر کارمند مشمول آموزش که نیاز روز افزونی به آموزش دارند، اقدام به ارائه آموزش‌های مجازی کرده که توانسته آموزش فراگیر و همیشه در دسترسی را علاوه بر دوره‌های حضوری، برای منابع انسانی خود رقم بزند.
   وی بیان کرد: در این راستا شهرداری مشهد، سامانه آموزش‌های مجازی خود را از سال 1394 راه‌اندازی کرده که به جهت تولید محتوای استاندارد دوره‌های آموزش مجازی، به الگوبرداری، تشکیل جلسات با صاحب نظران، بررسی آخرین استانداردهای تولید محتوا و تدوین آیین‌نامه استانداردهای تولید محتوا مختص خود اقدام کرده است.
   شربتدار افزود: منطبق با این آیین‌نامه، تولید محتوای آموزش‌های مجازی با کیفیت بسیار بالای صوتی و تصویری، با سناریوی آموزشی مشخص و با بهره‌مندی از برجسته‌ترین اساتید سراسر کشور، به انجام می‌رساند.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد همچنین افزود: از نظر عملکردی در سال 1395، تعداد 22 عنوان دوره آموزش مجازی برگزار کردیم که با توجه به دستاوردها و علی‌الخصوص مشارکت قابل توجه منابع انسانی در این شیوه آموزشی که نشان از کیفیت و استقبال منابع انسانی از شیوه‌های نوین بود، در تقویم آموزشی سال 1396 تعداد 110 عنوان دوره مجازی معادل قریب به 500 هزار نفر ساعت پیش بینی شد که از این میزان تعداد 35 عنوان دوره مجازی فقط در طی چند ماه گذشته برگزار شد.
   شربتدار در پایان برخوردار کردن شهرداری مشهد از یک بانک علمی دائمی و بسیار غنی، صرفه جویی در هزینه‌ها، افزایش مشارکت گسترده منابع انسانی در برنامه‌های آموزش مجازی، ساده‌سازی، بهره‌مندی منابع انسانی از خدمات آموزشی و بهره مندی دائمی و تاپایان خدمت منابع انسانی از محتوای آموزشی هر دوره ثبت نام شده را از جمله دستاوردهای مجموعه مدیریت آموزش شهرداری مشهد دانست.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 606
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .