•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 266
   کد: 135212
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد؛

   لزوم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در توسعه فضای ورزشی

   ورزش بانوان نیز به دلایلی با محدودیت‌هایی مواجه است که می‌توان با رعایت تمام شئون اسلامی مدنظر در این حوزه فعالیت مستمری داشت.
   لزوم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در توسعه فضای ورزشی

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: به دنبال شرایطی برای حضور بخش خصوصی برای توسعه فضای ورزشی هستیم که حتی می‌توان پروانه ساخت را رایگان در اختیار سرمایه‌گذاران در این عرصه قرار داد.
   محمدرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: یکی از راهبردی‌های اصلی شورای پنجم توسعه نشاط و شادی در شهر مشهد است.
   وی افزود: در این حوزه یکی از بهترین اقدامات توسعه ورزش به خصوص ورزش همگانی است که نقش مهمی در نشاط و سلامتی شهروندان دارد.
   حیدری بیان کرد: ورزش بانوان نیز به دلایلی با محدودیت‌هایی مواجه است که می‌توان با رعایت تمام شئون اسلامی مدنظر در این حوزه فعالیت مستمری داشت.
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: در حوزه تربیت‌بدنی شهرداری مشهد دارای شرایط و ظرافت‌هایی است که می‌توان به طور ویژه در اختیار بانوان قرار گیرد و آقایان نیز از مجموعه‌های ورزشی فضای باز استفاده نمایند.
   وی تصریح کرد: از طرفی به دنبال شرایطی برای حضور بخش خصوصی برای توسعه فضای ورزشی هستیم تا جایی که می‌توان پروانه ساخت را رایگان در اختیار سرمایه‌گذاران این عرصه قرار داد.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 266
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .