•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 273
   کد: 135216
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
   با مشارکت شهرداری مشهد و اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی محقق شد؛

   کسب رتبه نخست ورزش همگانی کشور توسط شهر مشهد

   امیدواریم با حمایت‌های شورای پنجم و شهرداری در این دوره، شاهد شکوفایی ورزش همگانی و قهرمانی در مشهد باشیم.
   کسب رتبه نخست ورزش همگانی کشور توسط شهر مشهد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی گفت: شهر مشهد با مشارکت شهرداری موفق به کسب رتبه نخست در ورزش همگانی در سطح کشور شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، کورش صبوری در نشست صمیمی هیات رییسه هیئت کوهنوردی استان خراسان رضوی با محمدرضا موحدی‌زاده، نایب رییس و احسان اصولی، رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد در تالار شهر برگزار شد، بیان کرد: باید نگاه ویژه‌تری به ورزش مشهد صورت گیرد زیرا ورزش فراگیری بالایی داشته و همه اقشار جامعه را در برمی‌گیرد.
   وی افزود: وقتی در مسابقات بین‌المللی یک بانوی با حجاب بالای سکو می‌رود یعنی توانسته‌ایم همه حرف‌هایمان را در این زمینه به دنیا بزنیم و دیگر نیازی به برگزاری کنفرانس‌های متفاوت نیست.
   صبوریان عنوان کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری، ورزش قهرمانی نیز باید مورد توجه قرار گیرد و توسعه ورزش همگانی به رشد ورزش قهرمانی کمک می‌کند.
   وی با اشاره به اینکه کسب مقام قهرمانی در سطح بین‌المللی، حاصل سال‌ها تلاش و دوری از خانواده و سختی کشیدن است این کار بسیار سختی است که باید این قهرمانان را درک کنیم، خاطرنشان ساخت: قهرمانان ورزشی ما مشکل اشتغال، بیمه و ازدواج دارند. در این زمینه باید ورزشکاران را زیر چتر حمایتی خود قرار دهیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی تصریح کرد: ورزش‌های قهرمانی نیازمند حامیان مالی است. در حوزه ورزش همگانی، شهر مشهد با مشارکت شهرداری توانسته رتبه نخست کشور را کسب کند.
   صبوریان ادامه داد: ستاد شهری مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز در چند رویداد ورزشی با اداره کل ورزش و جوانان همکاری داشته است. امیدواریم با حمایت‌های شورای پنجم و شهرداری در این دوره، شاهد شکوفایی ورزش همگانی و قهرمانی در مشهد باشیم.
   لازم به ذکر است، در صعود کوهنوردان مشهدی به قله ماناسلو، 154 کشور دیگر نیز حضور خواهند داشت.
   احمد پورمنفردی

    

   کلید واژه ها: ورزش همگانی - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 273
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .