•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 431
   کد: 135319
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد در نشست مشترک با معاون وزیر راه و شهرسازی:

   باید هزینه‌های تغییر طرح نوسازی اطراف حرم مطهر لحاظ شود

   تعیین راهبردها مشکلی ندارد اما وقتی قرار است گزینه‌ای مغایر با راهبردها اجرایی شود، باید راه تامین هزینه‌ها نیز در نظر گرفته شود.
   باید هزینه‌های تغییر طرح نوسازی اطراف حرم مطهر لحاظ شود

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد بر ضرورت لحاظ کردن هزینه‌های تغییر طرح نوسازی اطراف حرم مطهر تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد نوروزی با بیان این مطلب در نشست مشترک معاون وزیر راه و شهرسازی با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد پیرامون مسائل شهرسازی این کلانشهر که در اتاق جلسات تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: قبل از اینکه مدیریتی به کار نگریسته شود، باید کار کالبدی دنبال شود. معتقدیم مشکلاتی در طرح نوسازی بافت فرسوده اطراف حرم مطهر وجود دارد، اما حرکت باید مبتنی بر اصولی باشد که در سخنرانی‌های وزیر راه و شهرسازی مطرح می‌گردد.
   وی در ادامه عنوان کرد: باید در نظر گرفت هر پروژه‌ای علاوه بر مسائل اجتماعی، مباحث اقتصادی نیز به همراه دارد و هزینه‌هایی ایجاد می‌کند که باید لحاظ شود.
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: اگر بنا باشد تغییراتی در تراکم ساختمان‌ها و باغ راه‌های اطراف حرم مطهر ایجاد و اعمال گردد، هزینه‌های زیادی را به طرح تحمیل می‌کند.
   نوروزی ادامه داد: تعیین راهبردها مشکلی ندارد اما وقتی قرار است گزینه‌ای مغایر با راهبردها اجرایی شود، باید راه تامین هزینه‌ها نیز در نظر گرفته شود.
   وی با بیان اینکه در حاشیه‌نشینی نیز مشکلات متعددی وجود دارد که تعامل در این راستا می‌تواند به رفع بخشی از آنها یاری رساند، تصریح کرد: مطمئنا راهکار عملیاتی برای حل مشکلات، تعامل و گفتگو و حرکتی فعال در راستای رقم زدن وضع مناسبی برای این شرایط است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 431
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .