•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 551
   کد: 135329
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در نشست مشترک با معاون وزیر راه و شهرسازی:

   مصوبه جدید، طرح نوسازی اطراف حرم مطهر را 20 سال به عقب می‌اندازد

   با تغییر در روند اجرای طرح نوسازی اطراف حرم مطهر، سبب افزایش تقاضای سرمایه‌گذاری خواهیم بود.
   مصوبه جدید، طرح نوسازی اطراف حرم مطهر را 20 سال به عقب می‌اندازد

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مصوبه جدید، طرح نوسازی اطراف حرم مطهر، اجرای طرح نوسازی را 20 سال به عقب می‌اندازد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری با بیان این مطلب در نشست مشترک معاون وزیر راه و شهرسازی با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد پیرامون مسائل شهرسازی این کلانشهر که در اتاق جلسات تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: 170 پروژه در معرض این طرح قرار می‌گیرد که برخی از این پروژه‌ها در مرحله صدور پروانه یا پایان کار و حتی در مرحله اجرای کار است و برخی حقوق خود را پرداخت کرده‌اند. با مصوبه جدید، اجرای طرح نوسازی 20 سال به عقب باز می‌گردد.
   وی با اشاره به اینکه تحقق روش‌هایی که برای تامین منابع پروژه در نظر گرفته شده، عملا امکان‌پذیر نیست، خاطر نشان کرد: نحوه تامین منابع طرح با واقعیت‌ها فاصله دارد و امیدواریم با نگاه اصلاحی این فاصله‌ها از بین برود.
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ابراز کرد: گرچه تخلفاتی در گذشته صورت گرفته است و مردم و سرمایه‌گذاران بلاتکلیف هستند، اما باید فاصله اقدام تا عمل طرحی که در نظر گرفته می‌‎شود نیز کم باشد. نه اینکه 2 سال کار متوقف شود تا طرح تهیه شود.
   حیدری خاطر نشان کرد: از سوی دیگر با تغییر در روند اجرای طرح نوسازی اطراف حرم مطهر، سبب افزایش تقاضای سرمایه‌گذاری خواهیم بود. فشار سرمایه‌گذاری به سایر خیابان‌های هم‌جوار و مناطق دیگر سرازیر می‌گردد و همه معابر تبدیل به فضای اقامتی می‌شود.
   وی در خصوص سایر مسائل مرتبط با شهر مشهد بیان کرد: موضوع پادگان، زندان، بافت فرسوده شهر مشهد، محور جنوب، محور احیای توس و غیره وجود دارد که باید با همت همه دستگاه‌ها به آنها ورود پیدا کرد.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 551
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .