•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 273
   کد: 135344
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد مطرح کرد؛

   سهم 16.3 کیلومتری سازمان اتوبوسرانی از خطوط ویژه

   در حال حاضر مطالعاتی با هدف شناسایی و طراحی 50 کیلومتر مسیر ویژه اتوبوسرانی در سطح شهر در حال انجام است.
   سهم 16.3 کیلومتری سازمان اتوبوسرانی از خطوط ویژه

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: در حال حاضر از 22 هزار و 22 کیلومتر مسیر تحت پوشش این سازمان فقط 16.3 کیلومتر ایزوله است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر نیشابوری با اشاره به اهمیت ایجاد خطوط ویژه در معابر شهری بیان کرد: افزایش سرعت جابجایی مسافر، افزایش راندمان خدمات‌رسانی، کاهش تصادفات، افزایش مطلوبیت سفر با استفاده از اتوبوس از محاسن خطوط ویژه است..
   وی با بیان اینکه روزانه یک میلیون سفر با استفاده از 1920 دستگاه اتوبوس و مینی بوس انجام می‌شود، افزود: از آنجایی که افق جابجایی مسافر در شهر مشهد توسط ناوگان اتوبوسرانی باید به 45 درصد برسد در حال حاضر 20 درصد این امر محقق گردیده که با افزایش طول خطوط و مسیرهای ویژه می‌توان به این مهم نزدیک‌تر شد.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد در پایان گفت: در حال حاضر مطالعاتی با هدف شناسایی و طراحی 50 کیلومتر مسیر ویژه اتوبوسرانی در سطح شهر در حال انجام است که امیدواریم پس از اتمام مطالعات و اجرای خطوط پیشنهادی، سرعت جابجایی مسافران در شبکه اتوبوسرانی به صورت چشم‌گیری بهبود یابد.

    

   تعداد بازدید: 273
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .