•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 735
   کد: 135356
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
   سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد در جریان بازدید عضو هیات رئیسه شورای شهر از مرکز 137 خبر داد:

   رونمایی از نرم‌افزار موبایلی مرکز 137/ لزوم یکپارچه‌سازی شماره‌های 3 رقمی

   امروز دستگاه‌های خدماتی مختلف دارای شماره تلفن‌های سه‌رقمی هستند که این تعدد شماره مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده و در واقع برای حل مشکلات خود از شماره مرکز مدنظر اطلاعی ندارند.
   رونمایی از نرم‌افزار موبایلی مرکز 137/ لزوم یکپارچه‌سازی شماره‌های 3 رقمی

   سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد ضمن تاکید بر لزوم یکپارچه‌سازی شماره‌های 3 رقمی از رونمایی از نرم افزار موبایلی مرکز 137 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین کشیری در جریان بازدید عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد از مرکز ارتباطات مردمی 137 اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز تلفن همراه ظرفیت‌های بسیار بالایی در حوزه‌های مختلف دارد، نرم‌افزار موبایلی مرکز ارتباطات مردمی 137 در طی چند روز آینده رونمایی می‌شود.
   وی با بیان اینکه این اقدام، گامی مهم در تحقق شهر الکترونیک است، افزود: این اقدام سرعت پاسخگویی و دسترسی مدیران شهری به نظرات مردم را افزایش داده و از طرفی شهروندان نیز می‌توانند انتقادات و نظرات خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن و حتی با ارائه عکس به مدیران شهری انتقال دهند.
   کشیری با اشاره به لزوم یکپارچه‌سازی شماره‌های سه‌رقمی تصریح کرد: امروز دستگاه‌های خدماتی مختلف دارای شماره تلفن‌های سه‌رقمی هستند که این تعدد شماره مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده و در واقع برای حل مشکلات خود از شماره مرکز مدنظر اطلاعی ندارند.
   سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد بیان کرد: ما به دنبال طرحی هستیم تا در راستای مدیریت واحد شهری شماره تلفن‌های سه‌رقمی به جز شماره دستگاه‌های خاص را یکپارچه کنیم که با این اقدام از بسیاری از موازی کاری‌ها جلوگیری شده و مانند تمام کشورهای جهان یک شماره تلفن مشخص برای ارائه خدمات مختلف به شهروندان وجود خواهد داشت.
   سید زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 735
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 2
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .