•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 537
   کد: 135364
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   مساعدت مدیریت شهری در زمینه صدور پروانه مدرسه انرژی اتمی

   حمایت از استعدادهای درخشان و نخبه‌پروری یکی از مهم‌ترین رویکردهای شورای اسلامی شهر مشهد در دوره پنجم به شمار می‌رود که قطعا مورد توجه مدیریت شهری قرار خواهد گرفت.
   مساعدت مدیریت شهری در زمینه صدور پروانه مدرسه انرژی اتمی

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداری مشهد برای ساخت مدرسه سازمان انرژی اتمی در زمینه صدور پروانه مساعدت کرده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری در حاشیه بازدید رئیس سازمان انرژی اتمی از مدرسه درحال ساخت این سازمان در مشهد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساخت این مدرسه به عنوان یک کار الگویی و ارزشمند در مشهد و در جوار بارگاه منور رضوی انجام شده است.
   وی افزود: از سال گذشته پیگیری‌هایی لازم از سوی آموزش و پرورش خراسان رضوی برای ساخت مدرسه تخصصی صورت گرفت و خوشخبتانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن زمین پروژه در اختیار سازمان انرژی اتمی قرار داده شد.
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: شهرداری مشهد برای ساخت مدرسه سازمان انرژی اتمی در زمینه صدور پروانه مساعدت کرده و همکاری‌های لازم در این بخش انجام گرفته است.
   حیدری افزود: دانش‌آموزان مستعد و نخبه بسیاری در شهر وجود دارد که باید از این ظرفیت استفاده کرده و جایگاه استان را در حوزه پرورش نخبگان و استعدادهای برتر ارتقاء دهیم.
   وی تاکید کرد: حمایت از استعدادهای درخشان و نخبه‌پروری یکی از مهم‌ترین رویکردهای شورای اسلامی شهر مشهد در دوره پنجم به شمار می‌رود که قطعا مورد توجه مدیریت شهری قرار خواهد گرفت.

    

   تعداد بازدید: 537
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .