•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 326
   کد: 135507
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد:

   تردد 800 هزار مسافر از طریق پایانه‌های مسافربری در دهه ولایت

   به‌طورکلی 786 هزار و 544 نفر، سفر خود را از طریق پایانه مسافربری امام رضا (ع)، پایانه معراج، پایانه راه ابریشم، شرکت‌های سواری کرایه پایانه امام رضا (ع)، ایستگاه میثاق، ایستگاه حافظ و ایستگاه کلات به انجام رسانده‌اند.
   تردد 800 هزار مسافر از طریق پایانه‌های مسافربری در دهه ولایت

   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: در دهه ولایت سال جاری بیش از 786 هزار نفر مسافر از طریق پایانه مسافربری مشهد تردد داشته‌اند.
   سید علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد در ارتباط با تردد مسافران در دهه ولایت امسال اظهار کرد: از تاریخ دهم تا هجدهم شهریورماه امسال تردد مسافران در پایانه‌های مشهد از طریق 32 هزار و 466 وسیله نقلیه اعم از سواری، مینی‌بوس و اتوبوس انجام شده است.
   وی افزود: این تعداد وسیله نقلیه شامل 18 هزار و 507 دستگاه اتوبوس، 9 هزار و 374 مینی‌بوس و 4 هزار و 858 دستگاه سواری بوده است.
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با بیان اینکه در دهه ولایت، بیش از 786 هزار نفر از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد جابه‌جا شده‌اند، بیان کرد: در این مدت 388 و هزار 948 مسافر از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد وارد شهر مشهد شدند که از این تعداد 65 هزار نفر با مینی‌بوس، 9 هزار نفر با سواری و 315 هزار نفر از طریق اتوبوس سفرهای خود را انجام داده‌اند.
   حسینی ادامه داد: در این مدت 397 هزار و 596 نفر از پایانه‌های مسافربری مشهد از شهر خارج شدند که از این تعداد 68 هزار نفر با مینی‌بوس، 9 هزار نفر با سواری و 319 هزار و 857 نفر از طریق اتوبوس سفر خود را انجام داده‌اند.
   وی خاطرنشان کرد: به‌طورکلی 786 هزار و 544 نفر، سفر خود را از طریق پایانه مسافربری امام رضا (ع)، پایانه معراج، پایانه راه ابریشم، شرکت‌های سواری کرایه پایانه امام رضا (ع)، ایستگاه میثاق، ایستگاه حافظ و ایستگاه کلات به انجام رسانده‌اند.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 326
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .