•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 306
   کد: 135566
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
   با حضور ده‌ها هزار شهروند مشهدی در جشن‌های دهه ولایت محقق شد؛

   بوستان‌هایی از جنس امید و به رنگ نشاط و سرگرمی

   در دهه ولایت، بوستان‌های کوهسنگی و چهل بازه نقش محوری را در جشن‌های این دهه ایفا کردند که با استقبال گسترده شهروندان شهر بهشت مواجه شد به گونه‌ای که تنها در سه شب شاهد حضور 21 هزار نفر در این جشن‌ها بودیم.

   بوستان‌هایی از جنس امید و به رنگ نشاط و سرگرمی

   جشن‌های دهه ولایت در تمام مناطق 13 گانه مشهد با حضور ده‌ها هزار نفر از شهروندان شهر مشهد برگزار شد و رنگ و بوی خاصی به بوستان‌های سطح شهر بخشید.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، اساسی‌ترین تأثیر نشاط و شادی، ایجاد آرامش و آسایش روحی برای افراد و در نهایت پیشرفت و توسعه اجتماعی اقتصادی برای جامعه است در واقع نشاط در خانواده موجب از بین رفتن اضطراب و نگرانی می‌شود و افراد با انگیزه بالا برای تأمین نیازهای جسمی، روانی، عاطفی و معنوی خود فعالیت می‌کنند.
   شورای پنجم شهر مشهد نیز با شعار شادی و نشاط وارد عرصه انتخابات شد و توانست آرای بی‌نظیری را در تاریخ انتخابات شوراها کسب نماید و برای اجرایی شدن این شعار، دهه ولایت یکی از مناسب‌ترین بسترها بود البته با توجه به آغاز کار شورای جدید در یکم شهریورماه سال جاری، زمان بسیار اندکی در اختیار مدیران شهری بود اما اتفاقات مبارکی در نقاط مختلف سطح شهر مشهد رخ داد که در طی چند سال اخیر در مشهد کم‌نظیر بود و در عمل نشان داد که می‌توان بر اساس چارچوب‌های موجود به اهداف مدنظر نیز دست یافت.
   در دهه ولایت، بوستان‌های کوهسنگی و چهل بازه نقش محوری را در جشن‌های این دهه ایفا کردند که با استقبال گسترده شهروندان شهر بهشت مواجه شد به گونه‌ای که تنها در سه شب شاهد حضور 21 هزار نفر در این جشن‌ها بودیم، جشن‌هایی که به دلیل حضور گسترده شهروندان در هر شب، دو جشن برگزار شد و 12 هزار نفر در بوستان کوهسنگی و 9 هزار نفر در بوستان چهل بازه در مدت مذکور از این جشن‌ها استقبال کردند.
   در این جشن‌ها و فقط در این دو بوستان، 12 اجرای زنده موسیقی سنتی و 6 مراسم آیینی برگزار شد و شاهد اجرای 6 سرود، 6 تئاتر و 2 استند آپ کمدی توسط هنرمندان بودیم که البته این‌ها تنها بخشی از اقدامات خادمان شهر بهشت در این جشن‌های بزرگ بوده است که خوشبختانه با استقبال کم‌نظیر شهروندان نیز مواجه شد.
   البته جشن‌های دهه ولایت تنها در این دو بوستان خلاصه نشده و در تمام 13 منطقه شهری مشهد شاهد برگزاری جشن‌های باشکوه و کم نظیر بودیم تا با این اقدام نشاط و شادی در تمام سطح شهر گسترش یابد و در یک نقطه خاص خلاصه نشود.
   بر این اساس در منطقه یک شهرداری مشهد در بافت آبکوه، منطقه 2 در بوستان حجاب و توس 65، منطقه 3 در بوستان بهار، منطقه 4 بوستان بسیج، منطقه 5 بوستان‌های وحدت و ثامن و در منطقه 6 در شهرک رجایی، جشن‌های دهه ولایت به همت مناطق شهرداری مشهد برگزار شد.
   همچنین در منطقه 7 شهرداری مشهد در بوستان زائر، منطقه 8 بوستان خورشید، منطقه 10 سالن ورزشی ثامن، مجتمع امید، منطقه 12 بوستان اقاقیا و پیشخوان آرامگاه و در منطقه ثامن نیز در پارک شهید فهمیده نیز جشن‌های این دهه با شور و نشاط خاصی برگزار شد.
   شادی یک احساس درونی است که بیشتر از علائم و نشانه‌های غیر کلامی و حالت چهره مشخص می‌شود. احساس نشاط در خانواده یکی از ضروریات زندگی است و خوشبختانه مدیریت شهری توانست در همین مدت کوتاه، خنده را بر لبان شهروندان خود بنشاند و چهره‌ای متفاوت از شهر بهشت را ارائه داده البته قطعاً این جشن‌ها آغازی برای جشن‌های بزرگ‌تر در این دوره از مدیریت شهری مشهد است زیرا مردم شر بهشت شایسته نشاط و شادابی بیشتر در راستای «شهر امید، شهر زندگی» هستند.
   سید زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 306
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .