•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 305
   کد: 135571
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در آیین اختتامیه نخستین جشنواره «آموزشی دوام ثامن» تاکید کرد؛

   لزوم تشکیل هسته‌های تسهیل‌گر در محلات مشهد

   از 2 هزار و 200 هکتار بافت فرسوده این شهر، 800 هکتار در بافت فرسوده و مابقی در حاشیه قرار دارد.
   لزوم تشکیل هسته‌های تسهیل‌گر در محلات مشهد

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد بر لزوم تشکیل هسته‌های تسهیل گر در محلات این شهر تاکید کرد و گفت: دولت ظرفیت‌های بسیار خوبی را در این عرصه گذاشته و در حوزه پیشگیری نیز می‌تواند کمک کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد رضا حیدری در آیین اختتامیه نخستین جشنواره «آموزشی دوام ثامن» که در محل تالار شهر برگزار شد، با بیان اینکه روحیه نظام شورایی همواره با مشارکت مردم همراه است، اظهار کرد: رویکرد شورای پنجم حمایت از این گونه برنامه‌هاست و در مباحث بودجه‌ای نیز برای سال آینده قطعا شاخص‌ها و متغیرهای موجود در این عرصه را تغییر می‌دهیم.
   وی با تاکید بر اینکه در حوزه‌های متغیرهای ایمنی شهر با استاندارهای لازم فاصله زیادی داریم، تصریح کرد: یکی از خطرهای جدی که جامعه را تهدید می‌کند، بافت‌های فرسوده است که به دلیل ریزدانه و کم عرض بودن معابر، خطرات زیادی را برای ساکنان به وجود می‌آورد.
   به گفته رئیس شورای اسلامی شهر مشهد، از 2 هزار و 200 هکتار بافت فرسوده این شهر، 800 هکتار در بافت فرسوده و مابقی در حاشیه قرار دارد.
   حیدری با اشاره به پیوند موجود بین توسعه یافتگی و جامعه ایمن ادامه داد: همچنین پیوند زدن این سند اجتماعی با مباحث دینی می‌تواند در امر توسعه یافتگی جامعه کمک دوچندانی کند.
    

   کلید واژه ها: محلات - مشهد - بحران - دولت -
   تعداد بازدید: 305
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .