•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 327
   کد: 135598
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
   با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی برگزار شد؛

   اجرای طرح «زیر گنبد طلا» در مساجد، مدارس و بوستان‌های شهر مشهد

   جشن‌های دهه ولایت از جمله برنامه‌های بوده که در طرح «زیر گنبد طلا» در بوستان‌های سطح شهر مشهد برگزار شده است.
   اجرای طرح «زیر گنبد طلا» در مساجد، مدارس و بوستان‌های شهر مشهد

   به‌منظور پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی، طرح «زیر گنبد طلا» در مناطق سیزده‌گانه مشهد برگزار شد تا علاوه بر حل چالش‌های اجتماعی، باعث پیوند و همدلی بیشتر بین شهروندان شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد بیوکی، مدیر امور مناطق معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهدگفت: طلاق، اعتیاد، حاشیه‌نشینی، مفاسد اجتماعی، سلامت جسم و روان و کارآفرینی از جمله موضوعات طرح «زیر گنبد طلا» بوده که به منظور پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیزده‌گانه مشهد برگزار شد.
   وی با بیان اینکه این طرح ویژه تابستان در شهر مشهد اجرایی شده است، عنوان کرد: در این طرح هر هفته به موضوع خاصی پرداخته و در خصوص این موضوع نیز کارگاه‌های آموزشی برای مخاطبان در مساجد، مدارس و بوستان‌های سطح شهر برگزار می‌شود.
   مدیر امور مناطق معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد ابراز کرد: علاوه بر این در حوزه کارآفرینی نیز جلسات آموزشی برای مخاطبان برگزار شده که در آن راه‌های کسب درآمد آموزش داده می‌شود.
   بیوکی اظهار کرد: به منظور معرفی دستاوردهای کارگاه‌های آموزشی، نیز ایستگاه‌هایی در بوستان‌ها برگزار می‌شود که در غرفه‌های آن دستاوردهای این فعالیت اجتماعی در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
   به گفته وی، ایجاد تعامل بیشتر شهروندان یکی دیگر از اهداف اجرای طرح «زیر گنبد طلا» است.
   وی گفت: در حال حاضر متأسفانه انزواطلبی و گسستگی بین افراد جامعه به وضوح دیده می‌شود، از همین رو در این طرح سعی شده است تعامل گرم بین خانواده‌ها و شهروندان افزایش پیدا کند.
   شایان ذکر است، جشن‌های دهه ولایت از جمله برنامه‌های بوده که در طرح «زیر گنبد طلا» در بوستان‌های سطح شهر مشهد برگزار شده است.
    

   تعداد بازدید: 327
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .