•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 204
   کد: 135620
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

   احداث سالن معراج شهدا در آرامستان بهشت رضا(ع)

   نسبت به تهیه و ساخت المان‌های منارهای اذان‌گو ( ماذنه ) که برگرفته از طرح نماد گلدسته‌های حرم مطهر امام رضا (ع) است اقدام و در نقاط مختلف آرامستان به منظور زیباسازی محیط پیرامونی نصب شده است.
   احداث سالن معراج شهدا در آرامستان بهشت رضا(ع)

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از احداث سالن معراج شهدا در آرامستان بهشت رضا(ع) خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن کریمدادی بیان کرد: با توجه به آغاز هفته دفاع مقدس از 31 شهریور ماه سازمان فردوس‌های شهرداری برنامه‌ریزی برای افتتاح پروژه‌های عمرانی در سطح آرامستان بهشت رضا(ع) انجام داده است.
   وی افزود: با توجه به درخواست‌های خانواده شهدا مبنی بر ساخت سالن معراج شهدا جهت آخرین وداع با پیکر مطهر شهدا، این سالن جدید و مجزا با دو سردخانه و موتورهای جداگانه و اتمام سر درب این سالن و درمانگاه در سایت سالن‌های معراج آرامستان بهشت رضا (ع) ساخته شده است.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد با بیان اینکه اذان طرد کننده مظاهر شرک و باطل است، گفت: پخش آوای دلنشین و روح بخش اذان در فضای عمومی و محافل مختلف، علاوه بر ایجاد تاثیر مثبت و سازنده در مخاطبان، محیط آرامستان را عطرآگین و متحول می‌سازد.
   کریمدادی عنوان کرد: به همین منظور سازمان نسبت به تهیه و ساخت المان‌های منارهای اذان‌گو ( ماذنه ) که برگرفته از طرح نماد گلدسته‌های حرم مطهر امام رضا (ع) است اقدام و در نقاط مختلف آرامستان به منظور زیباسازی محیط پیرامونی نصب شده است.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: از دیگر پروژه‌ها می‌توان به احداث 9 دستگاه مقبره خانوادگی در ضلع شرقی آرامستان بهشت رضا (ع) و آرامستان‌های جواد الائمه (ع) و بهشت رضوان اشاره کرد.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .