•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 246
   کد: 135621
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
   با هدف اصلاح الگوی مصرف انرژی برق صورت گرفت؛

   جایگزینی انرژی خورشیدی به جای برق در روشنایی تابلو تبلیغاتی پل عابر پیاده

   این طرح به صورت آزمایشی اجرا شده‌ و در ادامه پل‌های عابر پیاده دیگر نیز به این سیستم مجهز خواهند شد.
   جایگزینی انرژی خورشیدی به جای برق در روشنایی تابلو تبلیغاتی پل عابر پیاده

   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: به منظور کاهش مصرف انرژی برق از ذخیره انرژی خورشیدی جهت روشنایی تابلوهای تبلیغاتی روی عرشه پل عابر پیاده استفاده شده ‌است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی بیان کرد: به منظور اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، صرفه جویی در مصرف انرژی‌های تجدیدناپذیر، هزینه برق مصرفی و تغییر الگوی مصرف در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» این سازمان پنل‌های خورشیدی را به منظور روشنایی تابلو تبلیغاتی پل عابر پیاده واقع در بولوار میثاق نصب کرده‌ است.
   وی در ادامه افزود: با تجهیز این پل عابر پیاده به 10 پنل‌ خورشیدی و توانایی ذخیره انرژی خورشید، روشنایی تابلوهای تبلیغاتی آن بدون استفاده از انرژی برق در طول شب امکانپذیر خواهد بود.
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: این طرح به صورت آزمایشی اجرا شده‌ و در ادامه پل‌های عابر پیاده دیگر نیز به این سیستم مجهز خواهند شد.
    

   تعداد بازدید: 246
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .