•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 292
   کد: 135627
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
   رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی تاکید کرد؛

   لزوم استفاده از ظرفیت گردشگری برای توسعه شهری مشهد

   همچنین باید برای حوزه ساخت و ساز نیز از سوی مدیریت شهری تمهیدی فراهم شود زیرا با وضعیت فعلی ممکن است مشهد طی سال‌های آینده با کمبود مسکن روبرو شود.
   لزوم استفاده از ظرفیت گردشگری برای توسعه شهری مشهد

   رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی خواستار توجه جدی مدیریت شهری به بخش گردشگری برای افزایش سرمایه‌گذاری‌ها شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمدحسین روشنک اظهار کرد: در حال حاضر شورای شهر مشهد براساس یک لیست واحد رای آورده است و ضریب اختلافات خوشبختانه بسیار اندک است و می‌توان با تصمیمات مناسب زمینه افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در مشهد را فراهم کرد.
   وی گفت: با فراهم کردن یک زمینه اجتماعی مناسب می‌توان زمینه رشد سرمایه‌گذاری‌های حوزه شهری را در مشهد فراهم کرد.
   فعال اقتصادی خراسان رضوی با اشاره به اینکه مدیریت شهری می‌تواند از ظرفیت گردشگری مشهد برای توسعه شهر استفاده بهینه کند، بیان کرد: معتقدم باید در کنار توجه به مقوله زیارت و بارگاه منور رضوی، زمینه توسعه گردشگری از سوی مدیریت شهری فراهم شود زیرا گردشگری ظرفیت بالفعلی برای توسعه سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه شهری را فراهم می‌کند.
   وی ادامه داد: علاوه بر این مدیریت شهری برای ساماندهی سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه شهری باید فضاهای تجاری در شهر مشهد را نیز ساماندهی کند زیرا در حال حاضر شاهد هستیم که در برخی نقاط با تراکم مواجه هستیم و برخی از مناطق مشهد نیز فاقد فضاهای تجاری است.
   روشنک تاکید کرد: همچنین باید برای حوزه ساخت و ساز نیز از سوی مدیریت شهری تمهیدی فراهم شود زیرا با وضعیت فعلی ممکن است مشهد طی سال‌های آینده با کمبود مسکن روبرو شود.
    

   تعداد بازدید: 292
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .