•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 221
   کد: 135671
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   شناسایی 397 انبار ضایعات غیرمجاز در سطح شهر طی سال جاری

   هم‌اکنون زمینی به مساحت 21 هکتار واقع در جاده ابلق برای ساماندهی مشاغل شهری در نظر گرفته شده که بخشی از آن برای انبارهای ضایعات پیش‌بینی شده است.
   شناسایی 397 انبار ضایعات غیرمجاز در سطح شهر طی سال جاری

   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از شناسایی 397 انبار ضایعات غیرمجاز در سطح شهر طی سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی در خصوص ساماندهی انبار ضایعات سطح شهر بیان کرد: یکی از معضلاتی که متاسفانه مشکلات بهداشتی را برای شهروندان و شهر ایجاد می‌کند، فعالیت انبارهای ضایعات در سطح شهر است.
   وی افزود: همچنین وجود این انبارها به چهره بصری شهر خدشه وارد می‌کند و از طرفی ایمن نبودن این انبارها نیز سبب بروز حوادث می‌شود.
   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد عنوان کرد: با توجه به تاکید ویژه شورای اسلامی شهر و همچنین فرمانداری مشهد به صورت ویژه با این انبارها برخورد خواهد شد.
   کاظمی در خصوص جمع‌آوری انبارهای ضایعات در سال جاری گفت: در سال جاری نیز 397 انبار ضایعات غیرمجاز در سطح شهر شناسایی شده و با متخلفان طی مراحل قانونی برخورد خواهد شد.
   به گفته وی، در این بین منطقه 5 مشهد با 142 انبار در بین مناطق دارای بیشترین انبار ضایعات غیرمجاز است.
   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد با اشاره به برنامه‌ریزی ویژه برای ساماندهی انبارهای ضایعات در سطح شهر مشهد گفت: هم‌اکنون زمینی به مساحت 21 هکتار واقع در جاده ابلق برای ساماندهی مشاغل شهری در نظر گرفته شده که بخشی از آن برای انبارهای ضایعات پیش‌بینی شده است.
   کاظمی در پایان خاطرنشان کرد: در این زمین حداکثر 60 واحد انبار ضایعات دارای مجوز که عضو اتحادیه مربوطه هستند، ساماندهی و مابقی انبارها به طور کلی جمع‌آوری خواهد شد.
    فرزانه نثاری

   تعداد بازدید: 221
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .