•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 629
   کد: 135687
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد در برنامه زنده رادیویی «شهر ما»:

   اراضی بایر و خالی حریم شهر مشهد تعیین تکلیف می‌شود

   دسته‌ای از مشکلات در مناطق پیرامونی شهر مشهد وجود دارد که باید در زمان کوتاهی به آن رسیدگی شود و در کنار آن اقدامات زیربنایی نیز وجود دارد که در دراز مدت باید برنامه لازم برای آن اجرایی شود.
   اراضی بایر و خالی حریم شهر مشهد تعیین تکلیف می‌شود

   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد از تعیین تکلیف اراضی بایر و خالی حریم شهر مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رمضانعلی فیضی در برنامه زنده رادیویی «شهر ما» که صبح امروز از صدای خراسان رضوی پخش شد، در پاسخ تعیین تکلیف مالکان زمین توس 85 که اجازه ساخت ندارند، بیان کرد: بر این باور هستیم که برای رفاه شهروندان باید سمت و سوی توسعه شهر مدون و مشخص باشد.
   وی افزود: با توجه به این مهم اولین اولویت کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد، تعیین تکلیف اراضی موجود در محدوده شهر است.
   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد اضافه کرد: در این راستا باید مرزبندی مشخصی بین محدوده و حریم وجود داشته باشد تا در گام اول حاشیه‌نشینی بی‌رویه در شهر کنترل شود.
   فیضی اضافه کرد: در وهله بعدی باید خدمات مورد انتظار شهروندان در این پهنه‌ها ارائه شود تا شاهد یک سرو سامان در مناطق حاشیه‌ای شهر باشیم.
   وی تصریح کرد: البته باید توجه داشت که مرزبندی بین حریم و محدوده نباید آنقدر رقیق شود تا شهروندان دچار مشکل شوند و امور معطل بماند.
   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد افزود: امیدواریم به زودی موضوع تعیین تکلیف اراضی محدوده شهر مشهد در قالب طرح و لایحه از شهرداری درخواست شود.
   فیضی با تاکید بر دسته‌بندی مشکلات و معضلات مناطق پیرامونی و حاشیه‎‌ای شهر مشهد گفت: دسته‌ای از مشکلات در مناطق پیرامونی شهر مشهد وجود دارد که باید در زمان کوتاهی به آن رسیدگی شود و در کنار آن اقدامات زیربنایی نیز وجود دارد که در دراز مدت باید برنامه لازم برای آن اجرایی شود.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 629
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .