•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 391
   کد: 135698
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری مشهد خبر داد:

   اعلام ضوابط و مقررات نصب تابلو‌های شناسایی و معرف کاربری صنوف در مشهد

   صاحبان مشاغل برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین نصب تابلو معرفی، قبل از هرگونه اقدام، به سایت سازمان میادین به نشانی www.mayadin.mashhad.ir مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.
   اعلام ضوابط و مقررات نصب تابلو‌های شناسایی و معرف کاربری صنوف در مشهد

   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: با اجرای طرح ساماندهی تابلوهای شناسایی و معرف کاربری صنوف، ضوابط و مقررات مربوط به ساماندهی این تابلوها اعلام شده و افراد در صورت تخطی جریمه خواهند شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس و براساس تدابیر اندیشیده شده در طرح ساماندهی تابلوها تاکید شده تا هر صنف و شغل متناسب با وسعتش باید ابعاد خاصی را به تابلو معرفی کاربری اختصاص دهد تا عدالت اجتماعی رعایت و از آشفتگی سیما و منظرشهری جلوگیری شود.
   وی با اشاره به مقررات نصب تابلوهای معرفی افزود: صاحبان مشاغل برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین نصب تابلو معرفی، قبل از هرگونه اقدام، به کارگزاری تبلیغات شهری واقع در بولوار وکیل‌آباد، بین دندانپزشکان 4 و 6، پلاک 12 و یا به سایت سازمان میادین به نشانی www.mayadin.mashhad.ir مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: مودیانی که نسبت به اصلاح و یا جمع‌آوری تابلو غیرمجاز واحد صنفی خود اقدام کنند از معافیت یکساله عوارض پسماند بهره‌مند خواهند شد.
    

   تعداد بازدید: 391
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .