•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 212
   کد: 135719
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
   طی 5 ماه نخست سال جاری صورت گرفت؛

   صدور 872 مورد اخطاریه تخلفات ساختمانی در منطقه یک مشهد

   توجه به ساخت‌وسازهای اصولی، ضابطه‌مند و رعایت قوانین شهرسازی باعث حفظ کیفیت سیمای بصری شهر می‌شود.
   صدور 872 مورد اخطاریه تخلفات ساختمانی در منطقه یک مشهد

   شهردار منطقه یک از صدور بیش از 872 مورد اخطاریه به منظور جلوگیری از تخلفات ساختمانی در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری اظهار کرد: اداره نظارت بر ساخت‌وسازهای منطقه با هدف رعایت اصول ایمنی در شهرسازی و اجرای دستورالعمل‌های ساختمان‌سازی نسبت به صدور 872 مورد اخطاریه طی 5 ماه نخست سال جاری جهت جلوگیری از تخلفات ساختمانی اقدام کرده است.
   وی، ساخت‌وساز اصولی، ضابطه‌مند و رعایت قوانین شهرسازی را عامل حفظ کیفیت سیمای بصری شهر و جلوگیری از مشکلات شهری در آینده دانست و افزود: توسعه شهری متناسب به عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف شهرداری همواره مورد توجه بوده و ساخت‌وساز هرگونه ابنیه در داخل محدوده شهری مستلزم رعایت اصول و مقررات خاص مهندسی و شهرسازی است.
   شهردار منطقه یک مشهد ادامه داد: به منظور جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیر اصولی، اداره مهندسی و نظارت بر ساخت‌وسازها به عنوان بازوی اجرایی شهرداری، اصلی‌ترین واحد مقابله و جلوگیری از این گونه تخلفات شهری محسوب می‌شود.
   اصغری با تأکید بر اینکه اقدامات صورت گرفته به منظور بهبود و ارتقای محیط شهری است، بیان کرد: داشتن شهری زیبا، با سازه‌های مستحکم و مقاوم امری است که تنها با همکاری و همیاری شهروندان محقق خواهد شد.
   وی ضمن درخواست از شهروندان مبنی بر رعایت ضوابط قانونی قبل از ساخت‌وساز، افزود: توجه به ساخت‌وسازهای اصولی، ضابطه‌مند و رعایت قوانین شهرسازی باعث حفظ کیفیت سیمای بصری شهر می‌شود.

    

   تعداد بازدید: 212
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .