•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 335
   کد: 135782
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
   همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید محقق شد؛

   آمادگی 40 اکیپ بازرسی سرویس مدارس در مشهد

   به طور متوسط روزانه در شهر مشهد طی سال تحصیلی 70 هزار دانش‌آموز جابه‌جا می‌شوند لذا از خانواده‌ها درخواست می‌شود در صورت مشاهده تخلف در حوزه نوع خودرو، تعداد سرنشینان و با تعجیل و تاخیر با سامانه 137 یا شماره بازرسی سازمان تاکسیرانی به شماره 3344815 تماس حاصل نمایند.
   آمادگی 40 اکیپ بازرسی سرویس مدارس در مشهد

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از آمادگی 40 اکیپ بازرسی سرویس مدارس همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی علوی‌مقدم در برنامه زنده رادیویی «شهر ما» که صبح امروز از صدای خراسان رضوی پخش شد، در خصوص برنامه‌ریزی برای سرویس مدارس بیان کرد: از آنجایی که در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید قرار داریم لذا سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای ساماندهی سرویس‌های مدارس انجام داده است.
   وی افزود: در حال حاضر بیش از 7 هزار راننده سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید ساماندهی شده‌اند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین تاکنون 8 هزار برچسب سرویس مدارس چاپ شده تا در اختیار سرویس مدارس قرار بگیرد.
   علوی‌مقدم در ادامه به شرکت‌های مجاز حمل و نقلی سرویس‌مدارس اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت این موضوع شرکت‌های مجاز حمل و نقل را از ماه گذشته به آموزش و پرورش اعلام شده و در این مسیر برای شروع سال تحصیلی همکاری لازم با کارگروه ماده 18 آموزش و پرورش انجام شده است.
   وی در خصوص نظارت بر فعالیت سرویس مدارس بیان کرد: همچنین برنامه‌ریزی شده تا 40 اکیپ گشت با همکاری پلیس راهور برای بازرسی از سرویس مدارس فعالیت خود را آغاز کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد به برگزاری کلاس‌های آموزشی توجیهی برای رانندگان سرویس مدارس، ناظران و مدیران مدارس اشاره کرد و کفت: از آنجایی که سرویس مدرسه به نوعی یک کلاس درس است و رفتار و نحوه برخورد رانندگان تاثیر بسزایی بر دانش‌آموزان می‌گذارد لذا دوره آموزشی برای رانندگان، ناظران و مدیران مدارس برگزار می‌شود.
   علوی‌مقدم تصریح کرد: در این راستا 20 جلسه توجیهی از این هفته تا انتهای مهرماه برگزار خواهد شد.
   وی در خصوص هزینه استفاده از سرویس مدارس گفت: در سال جاری امکانی ارائه شده که والدین می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد با توجه به نوع خودرو و مسافت هزینه تقریبی استفاده از سرویس مدرسه را محاسبه کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: در سال جاری 8 درصد هزینه سرویس مدرسه نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است و نرخ سرویس مدرسه براساس نوع خودرو محاسبه می‌شود.
   علوی‌مقدم با تاکید بر همکاری والدین به منظور ارائه خدمتی با کیفیت به دانش‌آموزان عنوان کرد: به طور متوسط روزانه در شهر مشهد طی سال تحصیلی 70 هزار دانش‌آموز جابه جا می‌شوند لذا از خانواده‌ها درخواست می‌شود در صورت مشاهده تخلف در حوزه نوع خودرو، تعداد سرنشینان و با تعجیل و تاخیر با سامانه 137 یا شماره بازرسی سازمان تاکسیرانی به شماره 3344815 تماس حاصل نمایند.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 335
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .