•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 275
   کد: 135827
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
   مسعود کیمیایی در مشهد:

   گردشگری در مشهد در کنار حرم مطهر امام رضا(ع) توسعه یابد

   در موضوع مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز به نظر من در کنار معرفی فرهنگ و ادب این شهر باید فیلم مشهدی بسازیم، نه فیلمی که مشهد در آن باشد بلکه فیلمی که در مشهد ساخته شود.
   گردشگری در مشهد در کنار حرم مطهر امام رضا(ع) توسعه یابد

   کارگردان مطرح کشور گفت: گردشگری در مشهد باید در کنار حرم مطهر امام رضا (ع) توسعه یابد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مسعود کیمیایی در دومین اجلاس ملی میزبانی ایرانی اسلامی که در پژوهش‌سرای فرهنگ و ادب پارسی برگزار شد، اظهار کرد: من با همین کهولت سنی که دارم هر دو ماه به شهر مشهد سفر می‌کنم و دلایل زیادی برای این سفر وجود دارد اول اینکه امام رضا (ع) در قلب من جای دارد و دوم اینکه در این سفرها با خود و درون خود کار می‌کنم.
   وی بیان کرد: به نظر من در بحث گردشگری در ابتدا باید به رفتارهای مردم در شهرها توجه کنیم زیرا هیچ‌کسی علاقه ندارد به شهری سفر کند که مردمان آن برخورد نامناسبی دارند در واقع ما امروز بعد 40 سال از انقلاب باید بدانیم در توسعه گردشگری چه اقداماتی انجام دهیم تا به جایگاه اصلی خود دست یابیم.
   این کارگردان مطرح کشور با بیان اینکه باید گردشگری در مشهد در کنار حرم مطهر امام رضا (ع) توسعه یابد، تصریح کرد: مشهد سرزمین وسیعی است که با وجود امام رضا (ع) همه در آن رشد می‌کنند پس باید گردشگری را نیز در این شهر توسعه دهیم تا شاهد حضور بیشتر زائران در مشهد باشیم.
   کیمیایی خاطرنشان کرد: در موضوع مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز به نظر من در کنار معرفی فرهنگ و ادب این شهر باید فیلم مشهدی بسازیم، نه فیلمی که مشهد در آن باشد بلکه فیلمی که در مشهد ساخته شود.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 275
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .