•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 361
   کد: 135828
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
   با معرفی نفرات برتر در کلاس جوانان و بزرگسالان؛

   مسابقات دوچرخه‌سواری تریال(نمایشی) قهرمانی کشور در مشهد به کار خود پایان داد

   در همین راستا شرکت‌کنندگان در این تورنومنت در ماده 20 تا 26 اینچ به رقابت پرداختند که اسامی برندگان نهایی در مراسم اختتامیه معرفی شدند.
   مسابقات دوچرخه‌سواری تریال(نمایشی) قهرمانی کشور در مشهد به کار خود پایان داد

   مسابقات دوچرخه سواری تریال(نمایشی) قهرمانی کشور که به همت مدیریت امور تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد و همچنین شهرداری منطقه 12 برگزار شده بود، با معرفی نفرات برتر در کلاس جوانان و بزرگسالان به کار خود پایان داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رئیس هیات دوچرخه‌سواری مشهد در حاشیه این مراسم که در محل سالن ورزشی شهدای شهرداری واقع در منطقه 12 شهری مشهد برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مسابقات دوچرخه‌سواری تریال (نمایشی) قهرمانی کشور با حضور 60 ورزشکار از 14 استان کشور به میزبانی شهر مشهد برگزار شد که ظهر امروز نفرات برتر خود را شناخت.
   تقی نوراللهی افزود: در همین راستا شرکت‌کنندگان در این تورنومنت در ماده 20 تا 26 اینچ به رقابت پرداختند که اسامی برندگان نهایی در مراسم اختتامیه معرفی شدند.
   شایان ذکر است؛ در کلاس 20 بزرگسالان؛ نفر اول: جواد رحیمی از استان همدان، نفر دوم: احمد کریمی از استان تهران، نفر سوم: مهدی پیوندی از استان تهران، در کلاس 26 بزرگسالان؛ نفر اول: پیمان آزادی از استان اصفهان، نفر دوم: امیر محمدی نژاد از استان هرمزگان، نفر سوم: علی اختر از استان خراسان جنوبی و کلاس 20 و 26 جوانان؛ نفر اول: محمد رحمتی از استان زنجان، نفر دوم: سپهر خمسه از استان البرز، نفر سوم: مسعود پورابلی از استان کرمان به عنوان برندگان نهایی معرفی شدند.

    

   تعداد بازدید: 361
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .