•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 352
   کد: 136216
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
   رییس کمیسیون ویژه توسعه و عمران طوس شورای شهر مشهد در مرکز 137:

   شرکت توسعه پایدار طوس راه‌اندازی می‌شود

   مقرر شده است برای راه‌اندازی این شرکت، طرحی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر و یا لایحه‌ای تخصصی و کارشناسی از سوی شهرداری مشهد ارائه شده و به تصویب صحن علنی شورای اسلامی شهر برسد.
   شرکت توسعه پایدار طوس راه‌اندازی می‌شود

   رییس کمیسیون ویژه توسعه و عمران طوس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در نظر داریم تا شرکت توسعه پایدار طوس را با همکاری همه دستگاه‌های مربوطه راه‌اندازی کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، صبح امروز سید مسعود ریاضی که پاسخگوی تلفنی شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری بود، اظهار کرد: امروز در کنار اینکه مردم به بیان مشکلات و مسائل شخصی و مربوط به منطقه 12 یا کمیسیون‌های تخصصی که بنده عضو آنها هستم پرداختند مسائل عمومی‌تری نیز مطرح شد که امکان ارائه در شورای شهر به عنوان یک طرح را دارا است.
   وی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که تعداد زیادی از تماس‌های مخاطبان را به خود اختصاص داد به شرکت الیت اختصاص داشت که این مهم نیز به دلیل وجود موافقان و مخالفان زیاد، در دستور کار شورای اسلامی شهر برای تصمیم‌گیری قرار دارد.
   رییس کمیسیون ویژه توسعه و عمران طوس شورای اسلامی شهر مشهد در مورد اقدامات صورت گرفته در حوزه طوس نیز بیان کرد: کمیسیون طوس یک کمیسیون نوپا است که ما در حال شناسایی فضاهای موجود برای ورود و تاثیرگذاری در این منطقه هستیم. لازم است در ابتدای کار با آرامش بیشتری کار را آغاز کنیم.
   ریاضی اضافه کرد: در نظر داریم تا با همکاری نهادهای مربوطه، شرکتی را تاسیس کنیم تا بتوانیم مسائل اجرایی طوس را سریع‌تر و به دور از بروکراسی اداری با تایید دستگاه‌های متولی به عنوان ناظر اجرایی کنیم.
   وی خاطرنشان کرد: راه‌اندازی شرکت توسعه پایدار طوس به عنوان یک ایده از سوی کمیسیون ویژه توسعه و عمران طوس و با هدف عزم بیشتر و هماهنگی همه دستگاه‌های متولی در طوس، دقیق شدن نظارت‌ها و سرعت کار مطرح است که باید تفاهم با سایر نهادها در این زمینه صورت گیرد.
   رییس کمیسیون ویژه توسعه و عمران طوس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مقرر شده است برای راه‌اندازی این شرکت، طرحی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر و یا لایحه‌ای تخصصی و کارشناسی از سوی شهرداری مشهد ارائه شده و به تصویب صحن علنی شورای اسلامی شهر برسد.
   احمد پورمفردی

    

   کلید واژه ها: طوس - شورای پنجم -
   تعداد بازدید: 352
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .