•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 496
   کد: 137095
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
   شهردار مشهد مقدس در بازدید از پروژه خیابان دوسطحی آیت الله واعظ طبسی (ره) تاکید کرد ؛

   تسریع در بازگشایی اولین خیابان دوسطحی مشهد به منظور رفاه حال زائران و مجاوران رضوی

   باید برنامه‌ریزی به سمتی برود که این پروژه ظرف 6 ماه آینده به 80 درصد پیشرفت فیزیکی نزدیک شود، تا با بهره‌برداری از آن تسهیل‌گر امر زیارت برای زائران و مجاوران امام هشتم(ع) باشیم.
   تسریع در بازگشایی پروژه شهید شوشتری به منظور رفاه حال زائران و مجاوران
   شهردار مشهد مقدس اولین بازدید خود از پروژه‌های نیمه تمام حوزه فنی و عمران شهر را با بازدید از پروژه خیابان دوسطحی آیت الله واعظ طبسی (ره) واقع در منطقه ثامن مشهد آغاز کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، صبح امروز دهم مهرماه، تقی‌زاده خامسی به بازدید از پروژه خیابان دوسطحی آیت الله واعظ طبسی (ره) پرداخت و در این بازدید که 2 ساعت به طول انجامید، از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه قرار گرفت.
   وی در جریان این بازدید، با تاکید بر ضرورت بازگشایی هر چه سریع‌تر این پروژه اظهار کرد: پروژه‌ای که سال 90 کلنگ‌زنی شد و قرار بود 2 سال بعد به بهره‌برداری برسد، هم‌اکنون 6 سال به طول انجامیده است و این امر دارای توجیه اقتصادی نیست. به همین دلیل ضرورت دارد هرچه سریعتر این پروژه تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد.
   شهردار مشهد مقدس با اشاره به اینکه موضوع منظر شهری در این پروژه دارای اهمیت است، گفت: مشاور باید هر چه سریع‌تر در این خصوص وارد عمل شده و کار را اجرایی نماید.
   تقی‌زاده خامسی راه‌اندازی مسیر را برای زائران کارساز خواند و افزود: باید برای پیشبرد پروژه در فضای تفاهمی و برد-برد هم‌اندیشی کرد.
   وی با تاکید بر رسیدگی به کار پیمانکاران طرف قرارداد با شهرداری، خاطر نشان کرد: باید برنامه‌ریزی به سمتی برود که این پروژه ظرف 6 ماه آینده به 80 درصد پیشرفت فیزیکی نزدیک شود، تا با بهره‌برداری از آن تسهیل‌گر امر زیارت برای زائران و مجاوران امام هشتم(ع) باشیم.
   شایان ذکر است این پروژه که از سال 90 کلنگ‌زنی شده، تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 29 میلیارد تومان برای احداث آن هزینه شده است و دارای دو پل هر کدام به طول حدود 400 متر و عرض 10 متر است که از دو باند سواره‌رو هر کدام به عرض 7.5 متر و آیلند میانی به عرض 1.5متر تشکیل شده است همچنین ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی و پیاده‌روهای آن به عرض یاد شده اضافه می‌گردد.
   نجمه کیشی
    
   تعداد بازدید: 496
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .