•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 229
   کد: 137222
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
   با همکاری ظرفیت‌های مردمی برگزار شد؛

   بهره‌مندی 68 هزار نفر از مزایای جشنواره «فصل شکوفایی» در مشهد

   طرح «فصل شکوفایی» با رویکرد خدمت‌رسانی و با همکاری تشکل‌ها در فصل تابستان با ارائه برنامه‌های آموزشی، نشاط و اردویی با محوریت فرهنگسرای علوم و نجوم اجرا شده است.
   بهره‌مندی 68 هزار نفر از مزایای جشنواره «فصل شکوفایی» در مشهد

   مدیر فرهنگسرای علوم و نجوم شهرداری مشهد از اجرای روزانه 28 برنامه در طول 3 ماه تابستان و مجموعا 2286 برنامه در جشنواره «فصل شکوفایی» با برخورداری 68 هزار مخاطب خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مرتضی دبیریان با اعلام این خبر در ادامه گفت: برنامه‌های اجرا شده شامل 1321 برنامه آموزشی و 820 برنامه نشاط و اردویی در بازه سه ماهه تابستان 96 بوده است.
   وی با اشاره به خدماتی که در قالب طرح «فصل شکوفایی» به تشکل‌ها ارائه شده است، گفت: 15 برنامه آموزشی و 10 برنامه نشاط و اردویی با همکاری تشکل‌ها در تابستان امسال به اجرا رسیده است. برنامه‌های بچه محل 262، تفریح با علم 217 و کارآفر 172 بار اجرا شده‌اند و این 3 برنامه بیشترین میزان استقبال را از بین برنامه‌های آموزشی داشته‌اند.
   مدیر فرهنگسرای علوم و نجوم شهرداری مشهد با بیان اینکه 1396 برنامه آموزشی و 890 برنامه نشاط و اردویی با همکاری تشکل‌ها اجرا شده است، اظهار کرد: 318 درخواست برای بهره‌مندی از مجموعه‌های آبی، 191 درخواست برای باشگاه تیراندازی و 145 درخواست استفاده از مجموعه‌های سینمایی از سری برنامه‌های نشاط و اردویی است که بیشترین درخواست‌ها را از سوی تشکل‌ها برای اجرا دارا بوده‌اند.
   دبیریان با تأکید بر همکاری 550 تشکل در این طرح گفت: 94 تشکل از منطقه 3، بیشترین میزان برخورداری از این طرح را داشته‌اند و منطقه 2 با 83 و در حاشیه شهر نیز 63 تشکل از این طرح بهره‌مند شده‌اند.
   وی به پراکنش ظرفیت‌های مردمی که در این جشنواره مشارکت داشته‌اند، اشاره کرد و افزود: مساجد، سازمان‌های مردم نهاد، کانون‌های فرهنگی مساجد، هیئات مذهبی و دیگر ظرفیت‌های مردمی در این جشنواره همکاری و مشارکت داشتند.
   مدیر فرهنگسرای علوم و نجوم شهرداری مشهد تصریح کرد: 1729 برنامه توسط دبیرخانه «فصل شکوفایی» ساماندهی و اجرا شده و برنامه‌های دیگر با همکاری سایر فرهنگسراها به اجرا درآمده است.
   شایان ذکر است، طرح «فصل شکوفایی» با رویکرد خدمت‌رسانی و با همکاری تشکل‌ها در فصل تابستان با ارائه برنامه‌های آموزشی، نشاط و اردویی با محوریت فرهنگسرای علوم و نجوم اجرا شده است.
    

   تعداد بازدید: 229
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .