•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 486
   کد: 137310
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۳
   رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد؛

   لزوم تعاملات بین بدنه شهرداری با جامعه دانشگاهی

   در سالیان گذشته از طریق شبکه جامع دانشگاه که به ریاست استاندار خراسان رضوی تشکیل شده، وظایفی در سطح استان به 3 دانشگاه مادر داده شده است.
   لزوم تعاملات بین بدنه شهرداری با جامعه دانشگاهی

   رئیس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امیدواریم تعاملات بین بدنه شهرداری و  جامعه دانشگاهی ادامه یابد و مشکلات توسط عقل جمعی به سر مقصد برسد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمدهادی مهدی نیا امروز در دیدار سرپرست دانشگاه آزاد استان خراسان با شهردار مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: یکی از کارهای اساسی دستگاه‌های اجرایی که در همه دنیا انجام می‌شود ارتباط ساختارمند با مراکز علمی و آکادمیک است.
   وی افزود: در این راستا شهردار مشهد مقدس جلسه مشترکی با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان داشت و پیرامون استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد و ظرفیت‌های شهرداری مشهد و همکاری متقابل صحبت‌هایی صورت گرفت.
   رئیس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در سالیان گذشته از طریق شبکه جامع دانشگاه که به ریاست استاندار خراسان رضوی تشکیل شده، وظایفی در سطح استان به 3 دانشگاه مادر داده شده است.
   مهدی‌نیا بیان کرد: بر این اساس دانشگاه فردوسی بحث چالش‌های زیست‌محیطی و محیط‌زیست، دانشگاه آزاد مشهد حاشیه‌نشینی و دانشگاه پیام نور جلوگیری از جرم را پیگیری می‌کنند.
   وی با اشاره به وظیفه دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه حاشیه‌نشینی عنوان کرد: در این جلسه بررسی و اجرایی شدن چارچوب‌های کلان بحث حاشیه‌نشینی و تعاملی که می‌تواند بین شهرداری مشهد و دانشگاه آزاد در مورد حاشیه‌نشینی صورت بگیرد مورد بحث قرار گرفت.
   رئیس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد در پایان گفت: امیدوارم این تعاملات بین بدنه شهرداری و بدنه آکادمیک دانشگاه ادامه یابد و مشکلات توسط عقل جمعی به سر مقصد برسد.
   زُهیر موسوی

    

   کلید واژه ها: شهرداری مشهد - دانشگاه -
   تعداد بازدید: 486
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .