•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 201
   کد: 137343
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری مشهد خبر داد:

   توسعه بازار میوه و تره‌بار «شهر ما» در بولوار شهید صارمی

   در حال حاضر طرح توسعه این بازار 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان مهرماه به بهره‌برداری خواهد رسید.
   توسعه بازار میوه و تره‌بار «شهر ما» در بولوار شهید صارمی

   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: با افزایش سطح زیربنای بازار میوه و تره‌بار «شهر ما» واقع در بولوار شهید صارمی، مساحت آن به 750 مترمربع خواهد رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی عنوان کرد: با توجه به مراجعه روزانه شهروندان به بازار میوه و تره‌بار «شهر ما» واقع در بولوار شهید صارمی و به منظور بهره‌مندی از خدمات ارائه شده، 150 مترمربع به سطح زیربنایی این بازار اضافه می‌شود که مساحت آن به 750 مترمربع افزایش خواهد یافت.
   وی در ادامه افزود: در حال حاضر طرح توسعه این بازار 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان مهرماه به بهره‌برداری خواهد رسید.
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد در پایان با اشاره به نام‌گذاری سال 96 به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال افزود: با افزایش سطح زیربنایی بازار میوه و تره‌بار «شهر ما» واقع در بولوار شهید صارمی، بستر مناسب برای راه‌اندازی غرفه‌های جدید و اشتغال نیروی کار فراهم خواهد شد.

    

   کلید واژه ها: شهرداری مشهد - شهر ما -
   تعداد بازدید: 201
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .