•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 233
   کد: 137357
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   انعقاد قرارداد با بهزیستی به منظور پذیرش متکدیان معتاد در کمپ‌های ترک اعتیاد

   تمام تلاش مدیریت شهری در این زمینه بهبودی و ایجاد شرایط بازگشت متکدیان معتاد متجاهر به جامعه و زندگی و همچنین فرام کردن شرایط شغلی برای این افراد است.
   انعقاد قرارداد با بهزیستی به منظور پذیرش متکدیان معتاد در کمپ‌های ترک اعتیاد

   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد از انعقاد قرارداد با بهزیستی به منظور پذیرش متکدیان معتاد متجاهر در کمپ‌های ترک اعتیاد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: از آنجایی که شهر مشهد به واسطه زائرپذیر بودنش مکان مناسبی برای حضور متکدیان و سواستفاده از حس انسان دوستی شهروندان است لذا شهرداری مشهد عزم جدی برای جمع‌آوری این این افراد دارد.
   وی افزود: متاسفانه بخش اعظمی از متکدیانی که از سطح شهر جمع‌آوری می‌شوند، معتادان متجاهر هستند که قطعا باید در کمپ‌های ترک اعتیاد پذیرش شوند.
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: متکدیان سطح شهر بعد از جمع‌آوری از سطح شهر به خانه سبز منتقل می‌شوند که در این مکان بعد از غربالگری متکدیان معتاد متجاهر به کمپ‌های ترک اعتیاد منتقل می‌شوند.
   صحراگرد با بیان اینکه کمپ‌های ترک اعتیاد در اختیار سازمان بهزیستی است، گفت: در این خصوص شهرداری مشهد قراردادی با بهزیستی منعقد کرده تا متکدیان معتاد متجاهر بعد از جمع‌آوری به این کمپ‌ها منتقل شوند.
   وی اضافه کرد: در حال حاضر 3 کمپ ترک اعتیاد برای پذیرش این افراد آماده‌سازی شده که البته با توجه به تعداد بالای این متکدیان و ظرفیت پایین کمپ‌ها، تعداد مراکز نگهداری افزایش پیدا خواهد کرد.
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: در این راستا طی هفته گذشته، 75 متکدی جمع‌آوری و تحویل خانه سبز شده تا به کمپ‌های ترک اعتیاد منتقل شود.
   صحراگرد اضافه کرد: قرارداد منعقد شده با سازمان بهزیستی تا پایان سال جاری است که بعد از آن دوباره تمدید خواهد شد.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش مدیریت شهری در این زمینه بهبودی و ایجاد شرایط بازگشت متکدیان معتاد متجاهر به جامعه و زندگی و همچنین فرام کردن شرایط شغلی برای این افراد است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 233
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .