•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 326
   کد: 137409
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
   تا 30 مهر تمدید شد؛

   افزایش زمان سرویس‌دهی ایستگاه فرودگاه خط یک قطار شهری مشهد

   از بازه زمانی 25 مرداد تا 15 مهرماه حدود 35 هزار نفر از ایستگاه فرودگاه استفاده کردند که میانگین استفاده روزانه به 800 نفر افزایش یافت.
   افزایش زمان سرویس‌دهی ایستگاه فرودگاه خط یک قطار شهری مشهد

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: افزایش زمان سرویس‌دهی در ایستگاه فرودگاه خط یک قطار شهری تا 30 مهرماه تمدید شد.
   قاسم طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس اظهار کرد: در مردادماه امسال توجه به ساعات اوج پروازهای ورودی و خروجی، آغاز موج اصلی سفرهای تابستانی به مشهد مقدس و همچنین عزیمت حجاج بیت‌الله الحرام و حضور همراهان آنها به‌منظور بدرقه و استقبال در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد ساعت سرویس‌دهی در ایستگاه فرودگاه خط یک قطار شهری مشهد افزایش یافت.
   وی افزود: بر این اساس از تاریخ 25 مردادماه تا 15 مهرماه سرویس‌دهی تا ساعت 22 با سرفاصله زمانی 20 دقیقه در ایستگاه فرودگاه انجام شد و با توجه به استقبال زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی این طرح تا 30 مهرماه ادامه می یابد و در صورت استقبال، مجدد تمدید می‌شود.
   طاهری در ارتباط با استفاده مسافران از این ایستگاه نیز گفت: از بازه زمانی 25 مرداد تا 15 مهرماه حدود 35 هزار نفر از ایستگاه فرودگاه استفاده کردند که میانگین استفاده روزانه به 800 نفر افزایش یافت.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد تصریح کرد: در گذشته میانگین استفاده از ایستگاه فرودگاه نهایت روزانه 400 نفر بوده اما بعد از طرح در روزهای پیک تا 1300 نفر نیز از طریق این خط جابه‌جا شده‌اند.
   زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 326
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .