•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 452
   کد: 137427
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبر داد:

   تغییر ساعت کاری ایستگاه‌های مبادله پسماند خشک شهر مشهد

   حجم زیادی از این زباله‌ها قابل بازیافت است که در این راستا نیازمند مشارکت شهروندان در طرح تفکیک زباله از مبدا هستیم.
   تغییر ساعت کاری ایستگاه‌های مبادله پسماند خشک شهر مشهد

   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از تغییر ساعت کاری ایستگاه‌های مبادله پسماند خشک شهر مشهد در شش ماهه دوم سال خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، عبدالامیر بخشی‌زاده در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: به طور متوسط روزانه بالغ بر 1700 تن زباله از سطح شهر مشهد جمع‌آوری می‌شود که این مقدار در روزهای پیک مسافر به 2200 تن نیز می‌رسد.
   وی افزود: حجم زیادی از این زباله‌ها قابل بازیافت است که در این راستا نیازمند مشارکت شهروندان در طرح تفکیک زباله از مبدا هستیم.
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد تصریح کرد: در حال حاضر 46 ایستگاه مبادله پسماندهای خشک در نقاط مختلف شهر مشهد فعال است و شهروندان می‌توانند با مراجعه به این ایستگاه‌ها در طرح تفکیک زباله از مبدا مشارکت داشته باشند.
   بخشی‌زاده عنوان کرد: با توجه به آغاز فصل پاییز و شروع شش ماهه دوم سال ساعت کاری این ایستگاه‌ها تغییر کرده است.
   وی ادامه داد: از ابتدای مهر ماه سال جاری شهروندان می‌توانند در روزهای شنبه تا پنجشنبه صبح ساعت 7 صبح الی 12:30 و بعدازظهر از ساعت 15 الی 18 و در روز جمعه از ساعت 8:30 تا 13:30 به این ایستگاه‌ها مراجعه کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: در این ایستگاه‌ها ضمن تشویق بیشتر شهروندان به امر مبادله ضایعات خشک با هدایا و کالاهای متنوع، مشخصات آنها در سیستم رایانه‌ای ثبت و کد اشتراک به آنها تعلق می‌گیرد به طوری که هر شهروند با مراجعه به ایستگاه‌ها در دفعات متعدد و اعلام کد اشتراک خود می‌تواند لوازم مورد نظر خود را از ایستگاه تحویل بگیرد.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 452
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .