•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 155
   کد: 137550
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
   طی 6 ماه نخست سال 96 صورت گرفت؛

   آسفالت 162 هزار مترمربع از معابر منطقه 4 مشهد

   معابر بولوار شهید مفتح، پنجتن، طبرسی شمالی، مجلسی، خیابان‌های صاحبدلان، ستایش، شهید قربانی، شهرک خطیب و ... در این پروژه آسفالت شدند.
   آسفالت 162 هزار مترمربع از معابر منطقه 4 مشهد

   شهردار منطقه 4 مشهد از آسفالت 162 هزار مترمربع از معابر سطح منطقه طی 6 ماه نخست سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید کمال‌الدین شاهچراغی ضمن اعلام خبر فوق گفت: در راستای ارتقای سطح رفاه و رضایتمندی شهروندان و تسهیل در تردد وسایل نقلیه، از ابتدای سال جاری 162 هزار مترمربع از معابر سطح منطقه روکش و لکه‌گیری آسفالت شده است.
   شهردار منطقه 4 مشهد اضافه کرد: در این پروژه که با اعتباری بالغ‌بر 33 میلیارد ریال اجرا شده، حدود 20 هزار تن آسفالت در سطح معابر توزیع و پخش شده است.
   وی خاطرنشان کرد: در این عملیات همچنین 20 هزار مترمربع زیرسازی و 4 هزار متر مکعب خاک‌برداری با هزینه‌ای بالغ‌بر 2.3 میلیارد ریال اجرا شده است.
   شاهچراغی اظهار کرد: معابر بولوار شهید مفتح، پنجتن، طبرسی شمالی، مجلسی، خیابان‌های صاحبدلان، ستایش، شهید قربانی، شهرک خطیب و ... در این پروژه آسفالت شدند.
   وی در پایان یادآور شد: در راستای حذف معابر خاکی و نهضت آسفالت معابر و ارائه متوازن خدمات و همچنین بهبود وضعیت تردد شهروندان و ارتقاء سطح بهداشت و رفاه شهروندان، تمامی معابر خاکی سطح منطقه آسفالت شده است.

    

   کلید واژه ها: آسفالت - منطقه 4 مشهد -
   تعداد بازدید: 155
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .