•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 265
   کد: 137621
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
   شهردار منطقه 12 مشهد مقدس در برنامه زنده رادیویی «شهر ما» خبر داد:

   افزایش 2 برابری بودجه آسفالت و رفت و روب محدوده طوس / بهره‌برداری از ایستگاه آتش‌نشانی بولوار شاهنامه تا پایان سال جاری

   بودجه آسفالت محدوده طوس به 2 برابر افزایش یافته است که کار آسفالت در 6 محور اصلی در حال انجام بوده و امیدواریم به زودی بتوانیم همه معابر اصلی این منطقه را آسفالت کنیم.
   افزایش 2 برابری بودجه آسفالت و رفت و روب محدوده طوس / بهره‌برداری از ایستگاه آتش‌نشانی بولوار شاهنامه تا پایان سال جاری

   شهردار منطقه 12 مشهد مقدس گفت: بودجه آسفالت و رفت و روب و نظافت محدوده طوس در سال جاری به 2 برابر افزایش یافت.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سعید اکبریان در گفتگو با برنامه زنده رادیویی «شهر ما» که به همت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد صورت گرفت، اظهار کرد: قطعا کوتاهی‌هایی در خدمت‌رسانی به مردم منطقه طوس در گذشته صورت گرفته است که باید جبران شود.
   وی افزود: در چند ماه گذشته و با روی کار آمدن شورای پنجم، کمیسیون ویژه توسعه و عمران طوس تشکیل شد که با این اقدام، شیب خدمت‌رسانی شهر به سمت طوس تغییر یافت.
   شهردار منطقه 12 مشهد مقدس ادامه داد: دستگاه‌های مانند میراث فرهنگی، راه و شهرسازی و شرکت‌های خدماتی وظایفی در قبال طوس و مردمانش دارند که باید به این وظایف عمل نمایند.
   اکبریان با اشاره به تشکیل کمیته نجات طوس با پیگیری شهرداری مشهد، تصریح کرد: این کمیته با حضور دستگاه‌های مختلف تشکیل شد که در اولین اقدام، تردد روزانه یک هزار کامیون در این محدوده متوقف شد.
   وی بیان کرد: یکی از مشکلاتی که مردم این منطقه را آزار می‌دهد، موضوع آسفالت معابر است. در طول 50 سال، تنها 16 درصد معابر این محدوده آسفالت شده بود که این میزان در چند سال گذشته به 25 درصد افزایش یافته است.
   شهردار منطقه 12 مشهد گفت: بودجه آسفالت محدوده طوس به 2 برابر افزایش یافته است که کار آسفالت در 6 محور اصلی در حال انجام بوده و امیدواریم به زودی بتوانیم همه معابر اصلی این منطقه را آسفالت کنیم.
   اکبریان با بیان اینکه در حال پیگیری برای تعطیلی دامپروری غیر مجاز در محدوده طوس هستیم، افزود: بودجه رفت و روب و نظافت این محدوده نیز به 2 برابر افزایش یافته است.
   وی تصریح کرد: یک ایستگاه اتش‌نشانی در بولوار طوس و در مجاورت بولوار شاهنامه وجود دارد. همچنین ایستگاه آتش‌نشانی دیگری نیز در محدوده بولوار شاهنامه در حال احداث است که تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
   احمد پورمفردی
    

   کلید واژه ها: طوس - منطقه 12 مشهد -
   تعداد بازدید: 265
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .