•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 748
   کد: 137624
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
   سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد در واکنش به خبر سفر دو عضو شورا به صربستان مطرح کرد؛

   تاکید شورای پنجم بر رعایت دستورالعمل‌های ماموریت‌های خارجی

   کشیری بر تخصصی بودن حضور اعضای شورا در این اجلاس تاکید کرد و ارتباط آن را با تخصص اعضای کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر از نکات برجسته این سفر به نسبت سفرهای صورت گرفته در ادوار پیش برشمرد.
   تاکید شورای پنجم بر رعایت دستورالعمل‌های ماموریت‌های خارجی

   سرپرست روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد با اشاره به خبر سفر تخصصی دو عضو شورای اسلامی شهر مشهد به کشور صربستان گفت: شورای پنجم بر رعایت تمامی ضوابط و آیین‌نامه‌های اجرایی سفرهای خارجی مبتنی بر قانون تاکید دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، حسین کشیری با اشاره به برگزاری بیست و سومین اجلاس بین المللی جامعه ایمن در کشور صربستان، گفت: سفر دو عضو شورای اسلامی شهر مشهد پس از طی فرآیندهای مختلف اداری، تایید کمیسیون سفرهای خارجی شهرداری و شورای اسلامی شهر و کارگروه استانداری خراسان رضوی و فرمانداری صورت گرفته و براساس مجوز این کارگروه‌ها و طی رویه‌های تخصصی مورد تاکید وزرات کشور انجام شده است.
   وی افزود: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با دستگاه دیپلماسی کشور، محمد حاجیان شهری رییس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری، محمدهادی مهدی‌نیا رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی و امیر عزیزی سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد در این سفر حضور داشته و دیداری با سفیر کشورمان در صربستان خواهند داشت.
   سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد بیان کرد: در این سفر تخصصی که به منظور حضور در کنفرانس بین‌المللی جامعه ایمن انجام شده، مهدی‌نیا رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد مقاله و سخنرانی خود را ارائه می‌کند. همچنین پس از برگزاری نشست‌هایی با مقامات دومین شهر بزرگ صربستان، تفاهم نامه‌هایی در زمینه‌های مختلف منعقد خواهد شد.
   کشیری در پایان بر تخصصی بودن حضور اعضای شورا در این اجلاس تاکید کرد و ارتباط آن را با تخصص اعضای کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر از نکات برجسته این سفر به نسبت سفرهای صورت گرفته در ادوار پیش برشمرد.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 748
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 11
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .