•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 184
   کد: 137639
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
   شهردار منطقه 4 مشهد خبر داد:

   جمع‌آوری 590 مورد تابلوی غیرمجاز و نازیبا در منطقه 4 مشهد

   صدور 1855 مورد اخطاریه 24 ساعته سد معبر برای متخلفان از دیگر فعالیت‌های شهرداری منطقه 4 در راستای زیباسازی منظر و سیمای شهری است.
   جمع‌آوری 590 مورد تابلوی غیرمجاز و نازیبا در منطقه 4 مشهد

   شهردار منطقه 4 مشهد از جمع آوری 590 مورد تابلوی غیرمجاز و نازیبا طی سال جاری از سطح این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید کمال‌الدین شاهچراغی با بیان این مطلب که نصب تابلوهای تبلیغاتی نازیبا در سطح منطقه عامل مهمی برای آلودگی بصری منظر شهری است، گفت: به منظور ساماندهی سیمای شهری، شهرداری این منطقه اقدام به جمع‌آوری بیش از 590 مورد تابلوی غیرمجاز، ناهمگون و نازیبا از ابتدای سال 96 کرده است.
   وی قراردادن وسایل در پیاده‌روها و معابر توسط کسبه و شهروندان را یکی دیگر از موارد ایجاد مزاحمت برای عابرین و نازیبایی منظر شهری دانست و خاطرنشان کرد: اخطاریه لازم برای جمع‌آوری وسایل در پیاده‌روها برای متخلفان صادر شده است.
   شهردار منطقه 4 مشهد در ادامه ضمن اشاره به جمع‌آوری دست‌فروشان سطح منطقه که خود نیز عاملی برای نازیبایی و نابسامانی چهره شهر محسوب می‌شوند، اظهار کرد: در همین راستا از ابتدای سال جاری 744 دستفروش از سطح منطقه جمع‌آوری شده است.
   شاهچراغی در خصوص خودروهای فرسوده بیان کرد: پس از صدور اخطاریه‌های قانونی 63 مورد خودروی فرسوده و موتورسیکلت، وانت بار و گاری از سطح منطقه جمع‌آوری شدند.
   شایان ذکر است، صدور 1855 مورد اخطاریه 24 ساعته سد معبر برای متخلفان از دیگر فعالیت‌های شهرداری منطقه 4 در راستای زیباسازی منظر و سیمای شهری است.

    

   تعداد بازدید: 184
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .