•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 307
   کد: 137646
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۸

   نصب 35 دریچه بازدید کانال‌های جمع‌آوری آبهای سطحی در منطقه 9 مشهد

   احداث و توسعه جوی و کانال بولوار هاشمیه و تخریب باغچه پیاده‌رو سد معبر نبش هاشمیه 42 از دیگر اقدامات حوزه فنی عمران منطقه 9 در نیمه نخست مهرماه بود.
   نصب 35 دریچه بازدید کانال‌های جمع‌آوری آبهای سطحی در منطقه 9 مشهد

   شهردار منطقه 9 مشهد از نصب 35 دریچه بازدید از کانال‌های جمع‌آوری آبهای سطحی به منظور ایمن سازی و رفع خطر از معابر و تأسیسات شهری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ساسان نورین‌مقدم گفت: به منظور ایمن‌سازی و رفع خطر از معابر و تأسیسات شهری، بیش از 35 دریچه بازدید کانال‌های جمع‌آوری آبهای سطحی نصب شد.
   وی بیان کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی سطح شهر، مدیریت شهری منطقه 9 با هدف ساماندهی معابر سطح منطقه و همچنین زیباسازی فضای شهری و مناسب ‌سازی پیاده‌روها و جداول حاشیه خیابان‌های سطح منطقه، نسبت به اجرای عملیات تایل فرش و مرمت پیاده‌رو بولوار فکوری (حدفاصل میدان هشتصد تا خیابان لاله) و مرمت جداول بولوار فکوری اقدام کرد.
   شهردار منطقه 9 مشهد ابراز کرد: تلاش مدیریت شهری منطقه 9 این است تا سطح ایمنی و سلامت شهروندان را با پیگیری استانداردسازی معابر شهری افزایش دهد، بنابراین به منظور سهولت در امر تردد ایمن عابران پیاده و مناسب‌سازی گذرگاه‌های معلولان، ساخت پله و رمپ هاشمیه 42، تخریب و بازسازی رمپ معلولان مسجد جوادالائمه (صارمی28) انجام شد.
   شایان ذکر است، احداث و توسعه جوی و کانال بولوار هاشمیه و تخریب باغچه پیاده‌رو سد معبر نبش هاشمیه 42 از دیگر اقدامات حوزه فنی عمران منطقه 9 در نیمه نخست مهرماه بود.
    

   تعداد بازدید: 307
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .