•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 251
   کد: 137654
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
   طی 6 ماهه نخست سال جاری صورت گرفت؛

   کسب رتبه نخست منطقه یک در وصول عوارض نوسازی

   منطقه یک در سال‌های 94 و 95 نیز رتبه اول وصول عوارض نوسازی را نیز کسب کرده بود.
   کسب رتبه نخست منطقه یک در وصول عوارض نوسازی

   شهردار منطقه یک مشهد مقدس از کسب رتبه نخست وصول عوارض نوسازی طی 6 ماه نخست سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری اظهار کرد: بر اساس گزارش عملکرد 6 ماهه ارائه شده توسط مدیریت درآمد شهرداری مشهد، منطقه یک به لحاظ تحقق درآمد مصوب منطقه درمجموع درآمدهای نقدی و غیرنقدی، حائز رتبه نخست در میان مناطق سیزده‌گانه شهرداری مشهد شد.
   وی به ارزیابی‌های صورت گرفته در این خصوص نیز اشاره و تصریح کرد: نحوه عملکرد کلیه مناطق بر اساس مبلغ وصولی، درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تعداد فیش پرداختی، درصد وصولی به بودجه، نسبت تعداد فیش پرداختی به‌کل املاک و میزان وصولی بدهکاران عمده ارزیابی شده است.
   شهردار منطقه یک مشهد مقدس ادامه داد: درآمدهای نقدی حاصل از کسب درآمدهایی همچون عوارض نوسازی، اسناد در جریان وصول، اسناد برگشتی، پسماند، عوارض کسب و پیشه، آرای ماده 100 و مطالبات از دستگاه‌های دولتی و فروش پروژه‌های مشارکتی و غیره است.
   اصغری هدف از دریافت عوارض نوسازی که در اصل به‌عنوان قانون نوسازی و عمران شهری مطرح می‌شود را ایجاد و ساخت معابر، پل‌ها، خیابان‌ها، پارکینگ‌ها و در کل عمران و اصلاح شهرها عنوان کرد و گفت: ارتباط بین شهرداری و شهروندان ارتباطی دوسویه است و برای رعایت حقوق طرفین برقراری تعامل و همکاری دوطرفه بین شهرداری و مردم ضروری است زیرا در سایه این تعاملات است که می‌توان طعم توسعه را چشید و شهر را به جایگاهی رساند که در شأن شهروندان فهیم آن باشد.
   وی یادآور شد: منطقه یک در سال‌های 94 و 95 نیز رتبه اول وصول عوارض نوسازی را نیز کسب کرده بود.

    

   تعداد بازدید: 251
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .