•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 232
   کد: 137682
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
   مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   جابه‌جایی 77 هزار دانش‌آموز مشهدی با سرویس مدارس

   یکی از مواردی که باید مجریان سرویس مدارس مورد توجه قرار دهند، قانونمندی در بحث زمان و رسیدن به موقع است که این مهم سبب افرایش رضایتمندی خانواده‌ها می‌شود.
   جابه‌جایی 77 هزار دانش‌آموز مشهدی با سرویس مدارس

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: 77 هزار دانش‌آموزش مشهدی از طریق سرویس مدارس زیر نظر سازمان تاکسیرانی جابه‌جا می‌شوند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید مهدی علوی مقدم در جلسه آموزشی و توجیهی مجریان سرویس مدارس که در فرهنگسرای ترافیک برگزار شد، اظهار کرد: مجریان سرویس مدارس نقش مهمی در فرهنگ و آموزش دانش‌آموزان دارند و این جلسه نیز بدین منظور برگزار شده است.
   وی افزود: خوشبختانه در سال تحصیلی گذشته، کم‌ترین مشکل را در جابه‌جایی دانش‌آموزان داشتیم و این اعتمادی که خانواده‌ها برای جابه‌جایی فرزندان خود به ما کرده‌اند را باید مورد توجه قرار دهیم.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با بیان اینکه 77 هزار دانش‌آموز در مشهد از طریق سرویس مدارس جابه‌جا می‌شوند، بیان کرد: مجموعه‌هایی که در حوزه سرویس مدارس ورود پیدا کرده‌اند باید نگاه خدمت داشته باشند زیرا با این نگاه قطعاً شاهد کم‌ترین مشکل خواهیم بود.
   علوی‌مقدم تصریح کرد: یکی از مواردی که باید مجریان سرویس مدارس مورد توجه قرار دهند، قانونمندی در بحث زمان و رسیدن به موقع است که این مهم سبب افرایش رضایتمندی خانواده‌ها می‌شود.
   زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 232
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .