•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 569
   کد: 137696
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
   رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس خبر داد:

   برگزاری مراسم اربعین سال جاری با محوریت مردم و کمک‌های مردمی / سند راهبردی فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تدوین می‌شود

   شهردار مشهد برنامه اجرایی شهرداری را در مورد پیاده‌روی اربعین براساس مصوبه شورای پنجم تقدیم شورای اسلامی شهر کرده که این برنامه در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته و به تصویب رسیده است.
   برگزاری مراسم اربعین سال جاری با محوریت مردم و کمک‌های مردمی / سند راهبردی فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تدوین می‌شود

   رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: مراسم پیاده‌روی اربعین سال جاری شهرداری مشهد با محوریت مردم و کمک‌های مردمی برگزار می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، احسان اصولی با بیان این مطلب اظهار کرد: به دنبال تهیه سند راهبردی در حوزه فرهنگی و اجتماعی با مشارکت مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر هستیم تا مشخص کنیم که طی 4 سال شورای پنجم می‌خواهیم به چه نقطه‌ای برسیم.
   وی افزود: چشم‌انداز‌ها و اولویت‌های اصلی شورای پنجم در حوزه فرهنگی شامل پرداختن به هویت شهر مشهد و همچنین به‌کارگیری دستگاه فرهنگی شهرداری برای حل مشکلات شهر و شهروندی است اما اجرا و راهبری این سیاست‌ها در سند راهبردی مشخص خواهد شد.
   رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ادامه داد: طی دو ماه گذشته در جلسات کمیسیون به بررسی طرح‌ها و لوایح بررسی نشده در دوره گذشته پرداختیم که منجر به تصویب یا عدم تصویب این موضوعات شد.
   اصولی خاطرنشان کرد: طرح‌ها و لوایحی نیز در راستای تقویت هویت منسجم و یکپارچه شهر مشهد نیز تهیه شده و در کمیسیون فرهنگی در دست بررسی است.
   وی در مورد اقدامات شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد در مورد پیاده‌روی اربعین نیز گفت: شهردار مشهد برنامه اجرایی شهرداری را بر اساس مصوبه شورای پنجم تقدیم شورای اسلامی شهر کرده که این برنامه در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته و به تصویب رسیده است.
   اصولی در مورد محتوای این برنامه نیز تصریح کرد: مقرر شده است امسال با محوریت مردم و کمک‌های مردمی حضور کیفی‌تر و کمی‌تری در مراسم پیاده‌روی اربعین در عراق داشته باشیم. بخشی از برنامه‌ها نیز شامل تکالیف دستگاه‌های بالادستی از جمله وزارت کشور برای شهرداری‌ها در این حوزه می‌باشد که تدابیر لازم برای اجرای این وظایف نیز اندیشیده شده است.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 569
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .