•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 893
   کد: 137703
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد:

   تکمیل ایستگاه‌های فاز 2 خط 2 قطارشهری، شرط بهره‌برداری است

   ایستگاه راه‌آهن به 2.5 ‌میلیارد تومان، ایستگاه شهدا به 3 میلیارد تومان و ایستگاه سعدی به 2 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز دارد و امیدواریم با اختصاص اعتبار، این ایستگاه‌ها را نیز تا پایان سال تکمیل کنیم.
   تکمیل ایستگاه‌های فاز 2 خط 2 قطارشهری، شرط بهره‌برداری است

   مدیر عامل شرکت قطار شهری مشهد بر تکمیل ایستگاه‌های فاز 2 خط 2 قطار شهری تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز با بیان این مطلب، گفت: در فاز یک خط 2 قطار شهری ایستگاه‌هایی مانند ایستگاه مفتح به تدریج تکمیل شده و در مدار مسافرگیری قرار ‌گرفت. اما تاکید مدیریت شهری جدید بر تکمیل تمامی ایستگاه‌های باقی مانده خط 2 شامل سعدی، میدان شریعتی، الندشت، کوهسنگی و شهید کاوه و سپس بهره‌برداری از ادامه مسیر است.
   وی با اشاره به بهره‌برداری از ایستگاه میدان شهدا در فاز یک، اظهار کرد: پیش از این قرار بود با تکمیل ایستگاه شریعتی، خط 2 به خط یک در ایستگاه شریعتی متصل شود و از ایستگاه سعدی نیز به عنوان ایستگاه عبوری استفاده گردد تا کار تجهیز ایستگاه سعدی به پایان برسد.
   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد با اشاره به نیمه تمام بودن بخشی از ایستگاه‌های خط 2، افزود: ایستگاه راه‌آهن به 2.5 ‌میلیارد تومان، ایستگاه شهدا به 3 میلیارد تومان و ایستگاه سعدی به 2 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز دارد و امیدواریم با اختصاص اعتبار، این ایستگاه‌ها را نیز تا پایان سال تکمیل کنیم.
   کیامرز با اشاره به ضرورت اختصاص 450 میلیارد تومان اعتبار دیگر برای تکمیل خط 2 قطارشهری، اظهار کرد: اعتباراتی که از محل فروش اوراق مشارکت به خط 2 تزریق شد، به اتمام رسیده و هم‌اکنون مدیریت شهری جدید به دنبال تامین منابع مالی از محل منابع شهرداری و ظرفیت بانک‌ها طی دو هفته آینده است.
   نجمه کیشی
    

   کلید واژه ها: قطارشهری - مشهد - مدیریت شهری -
   تعداد بازدید: 893
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   2 4
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .