•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 649
   کد: 137717
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
   از 25 لغایت 28 مهر صورت می‌گیرد؛

   هشتمین نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد برگزار می‌شود

   تجمیع میهمانان متخصص این نمایشگاه در مشهد امر مبارکی است که از این ظرفیت در خصوص انتقال تجربیات فنی شهرها با یکدیگر می‌توان استفاده کرد که چند سالی است شهر مشهد به‌واسطه همین نمایشگاه محل آشنایی بسیاری از مدیران شهری با یکدیگر شده است.
   هشتمین نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد برگزار می‌شود

   مدیر برگزاری هشتمین نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد از برگزاری این رویداد با حضور بیش از 150 تن از مدیران ارشد شهرداری‌ها و شوراهای شهر کشور خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، حمید ابراهیمی در این خصوص گفت: هشتمین نمایشگاه خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد از تاریخ 25 الی 28 مهرماه سال جاری با حضور مدیران شهری کشور در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.
   وی افزود: در این نمایشگاه شرکت‌های فعال بخش خصوصی در حوزه‌های خدمات و حمل و نقل شهری آخرین دست‌آوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.
   ابراهیمی بیان کرد: برگزاری چنین رویدادهایی سبب ارتباط دوسویه مدیران شهری و تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان تجهیرات شهری شده و ضمن گفتگوهای فنی در خصوص چگونگی ارتقای سطح خدمات به مبادلات تجاری مقرون بصرفه‌تری منجر خواهد شد و به کیفیت شهرنشینی کمک شایانی می‌کند.
   مدیر برگزاری هشتمین نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد ادامه داد: با دعوت ستاد برگزاری این نمایشگاه، مدیران ارشد شهرداری‌های مراکز استان‌ها و روسای شوراهای اسلامی شهرهای کشور به همراه چندتن از شهرداران شهرهای کشورهای همسایه در زمان‌های مقرر جهت بازدید از نمایشگاه در مشهد حضور خواهند داشت که معاملات آنها از این نمایشگاه موجب رونق بازار تجهیرات شهری فعالان بومی حاضر در نمایشگاه خواهد شد.
   ابراهیمی بیان کرد: تجمیع میهمانان متخصص این نمایشگاه در مشهد امر مبارکی است که از این ظرفیت در خصوص انتقال تجربیات فنی شهرها با یکدیگر می‌توان استفاده کرد که چند سالی است شهر مشهد به‌واسطه همین نمایشگاه محل آشنایی بسیاری از مدیران شهری با یکدیگر شده است که جا دارد از این رویداد در ابعاد مختلف با محوریت شهر مشهد بهره‌برداری کرد.
   وی با بیان این موضوع که برگزاری نمایشگاه‌های خدمات شهری و حمل و نقل به دلیل هزینه‌های بالای میزبانی میهمانان در بسیاری از شهرها از تقویم نمایشگاهی کنار گذاشته شده است، خواستار نگاه حمایتی و غیر درآمدزایی مدیران شهرداری مشهد به‌چنین رویدادهایی شد که نتیجه آن ارتقای سطح کیفی خدمات مربوطه به شهروندان و زائران خواهد شد.
   مدیر برگزاری هشتمین نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد در پایان ضمن دعوت از علاقه‌مندان به بازدید از نمایشگاه در مورخ 25 الی 28 مهرماه از ساعت 16 الی 22، خاطر نشان کرد: مدیرانی که برای برگزاری هر چه بهتر این‌نمایشگاه ها تلاش کرده و با حوصله و دقت از آن بازدید می‌کنند هدفی جز تثبیت ضوابط در انتخاب پیمانکاران شهری نداشته و به متخصصان جوان و نخبه هم فرصت حضور در بازارهای خدمات فنی شهر را می‌دهند.

    

   تعداد بازدید: 649
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .