•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 376
   کد: 137752
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

   اجرای عملیات خط کشی دو جزیی بولوار امامت

   خط کشی معابر با هدف نظم کردن حرکت وسایل نقلیه و عابران پیاده، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از معابر و راهنمایی آنها است انجام می‌شود که این مهم از اولویت‌های سازمان حمل و نقل و ترافیک است.
   اجرای عملیات خط کشی دو جزیی بولوار امامت

   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از اجرای عملیات خط کشی دو جزیی بولوار امامت در دو فاز خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی امامی میبدی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: ایجاد مسیری ایمن برای شهروندان در شهرها با استفاده از تجهیزات ترافیکی یکی از وظایف سازمان حمل و نقل و ترافیک است که در این راستا هر ساله اقدامات مختلفی اجرایی می‌شود.
   وی افزود: خط کشی معابر با هدف نظم کردن حرکت وسایل نقلیه و عابران پیاده، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از معابر و راهنمایی آنها است انجام می‌شود که این مهم از اولویت‌های سازمان حمل و نقل و ترافیک است.
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد در ادامه با اشاره به خط کشی بولوار امامت بیان کرد: از آنجایی که این بولوار به تازگی توسط شهرداری مشهد روکش آسفالت شده بود لذا بعد از اتمام این عملیات، خط کشی معبر آن توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد انجام شده است.
   امامی میبدی ادامه داد: شب گذشته فاز اول خط کشی این معبر از ابتدای بولوار امامت تا چهارراه آزادشهر در مسیر رفت و برگشت انجام شده است.
   وی گفت: در این عملیات مسیر 800 متری حدفاصل ابتدای بولوار امامت تا چهارراه آزادشهر حط کشی دو جزیی شده است.
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اضافه کرد: همچنین در فاز بعدی ادامه مسیر از چهارراه آزادشهر (تقاطع معلم) تا بولوار آموزگار در مسیر رفت و برگشت خط کشی دو جزیی خواهد شد.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 376
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .