•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 311
   کد: 137812
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:

   آموزش به 5500 اتوبوسران در همایش «استقبال از مهر 96»

   هر کدام از پرسنل 10 ساعت آموزش را در این دوره می‌گذرانند.
   آموزش به 5500 اتوبوسران در همایش «استقبال از مهر 96»

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: با هدف تکریم دانش‌آموزان و افزایش راندمان سرویس‌دهی به این قشر مهم جامعه، همایش استقبال از مهر 96 آغاز به کار کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر نیشابوری گفت: این دوره آموزشی با هدف آموزش و توانمندسازی پرسنل در 3 سرفصل آموزشی برگزار می‌شود.
   وی افزود: این دوره آموزشی با تاکید بر تکریم مسافران و دانش‌آموزان به صورت خاص با عنوان فرهنگ شهروندمداری توسط اساتید روانشناس و اساتید دانشگاهی برگزار می‌شود.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: سرفصل دیگر تاکید بر حفظ مقررات راهنمایی و رانندگی با رویکرد رانندگی ایمن و قانون‌مدار است که این سرفصل فرهنگ ترافیک با رویکرد کاهش تصادفات نام دارد و آخرین موضوع مورد توجه در خصوص آشنایی اتوبوسرانان با دوره مقدماتی اطفای حریق می‌باشد که در این سرفصل آموزشی توجه به تسلط همکاران با کار با آتش خاموش کن‌های دستی است.
   نیشابوری در خصوص نحوه برگزاری این دوره از کلاس‌ها گفت: دوره استقبال از مهر 96 به صورت تئوری و عملی انجام می‌پذیرد و فراگیران پس از کلاس تئوری به صورت عملی در میدان عملیاتی که ویژه این دوره طراحی شده، اقدام به کار عملی می‌کنند.
   وی در ادامه گفت: اتوبوسرانان بخش سازمانی، خصوصی، عوامل نظارتی، انتظامی و نیروهای ستادی در این دوره آموزشی شرکت می‌کنند.
   وی به شرکت 5500 نفر در این همایش اشاره کرد و افزود: از 17 مهرماه این دوره آغاز شده و 30 آبان ماه نیز به کار خود پایان خواهد داد.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد به حضور روزانه 130 نفر در این همایش آموزشی اشاره کرد و ادامه داد: این دوره آموزشی در مرکز آموزش سازمان اتوبوسرانی مشهد واقع در توقفگاه شهید صنمی برگزار می‌شود.
   وی به برگزاری 55 هزار نفر ساعت آموزش به کارکنان سازمان اتوبوسرانی در این همایش تاکید کرد و گفت: هر کدام از پرسنل 10 ساعت آموزش را در این دوره می‌گذرانند.
    

   تعداد بازدید: 311
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .